Istanbuldan Merhabalar

Serkan Taşdemir

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Adim serkan. istanbul beylikduzunde yasiyorum.

31 yasindayim. tekstille ugrasiyorum.

Yaklasik 2,5 senedir heliyle ugrasiyorum elimde 3 adet model var solo228. Tarot 450 ve align 450 pulus modeli var ucurmak icin pek alan bulamiyorum ama mikro icin zaman oluyor yemek molasinda trex 150. Ve wl931 ilgimi cekiyor acaba hangisi daha mantikli simdiden tsk

Istanbuldan Merhabalar

Hoşgeldiniz Serkan Bey,

Keyifli forumlar. :saygilar:

Istanbuldan Merhabalar

Serkan hoşgeldin , keyifli forumlar... :saygilar:

Soruna gelirsek , öyle bir soru sormuşsun ki , cevap alanı çok geniş ...Yarın öğlen ne yiyeyim , köfte ekmek mi , çay simit mi , yoksa restorana mı gideyim gibi..
Hepsi de olur , o anki ihtiyacına , çevrendeki şartların müsait olmasına , hangisinden keyif aldığına , bütçenin durumuna göre gibi , cevabı değiştirecek onlarca parametre var..
228 4 kanal , pilotaj olarak sınırlı bir model olmasına karşılık , yemek aralarında falan eğlencesine takılabilirsin ,150 biraz zor model , kırıma karşı hassas , güzel pilotaj ister , 450'ler ile aran nasıl bilmiyoruz ama , geniş alan ve geniş vakit'te uçurursan zevkli olur ...Şimdi nasıl mantıkla cevap verelim , hepsinin yeri ve keyfi ayrıdır , bunu da ancak sen tayin edersin.Heli helidir , bol bol hepsini de uçur işte... :D