JR servo head lock sorunu

Kadir Kocaman

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba Beyler,,
yeni aldığım kitten çıkan kuyruk servosunun 3gx ünite ile bir türlü headlock moda girmediğinden bahsetmiştim, dün 500 e ikon aldığımdan boşa çıkan gpro üniteyi forzaya monte ettim ama sonuç yine aynı.. Servo bir türlü durmuyor yerinde kuyruk rodunu çıkartıp dişli hareketini de kontrol ettim sonuç yine aynı,, böyle tuhaf bir sorunla karşılaşan varmı? bozuk olsa hiç komut almaz veya saçmalar değil mi? netice de 3gx ile helikopteri havalandırdım kuyruğu rate modda ip gibi tuttu..

Yerinde durmuyor derken, ne yapiyor?

Abi ben hala anlamadım mevzuyu :D Servonun modu olmaz ki, gyronun/ünitenin olur rate mod headlock modu. Sen üniteyi headlock ayarlıyorsun da, o rate mi oluyor kendi kendine? Yoksa servo titreşim mi yapıyor? Yada ne yapıyor bi video koysan?

Emre Kaman' Alıntı:
Abi ben hala anlamadım mevzuyu :D Servonun modu olmaz ki, gyronun/ünitenin olur rate mod headlock modu. Sen üniteyi headlock ayarlıyorsun da, o rate mi oluyor kendi kendine? Yoksa servo titreşim mi yapıyor? Yada ne yapıyor bi video koysan?

:) ünite headlock da olmasına rağmen servo rate davranıyor... Akşama bir video çekeyim olmazsa.....