Kayseriden Selamlar

buhtunasr

Yeni Uye
Merhaba Arkadaşlar
Foruma kayseriden katılıyorum burada mühendislik öğrencisiyim son senem.Bitirme ödevi olarak drone teknolojileri ilgili bir proje aldım.Mezun olunca da bu alanda çalışmak istiyorum burada öğrenmek istediğim kendim kamera taşıyabilecek bir hexacopter i nasıl uçurabilirim,nasıl toplayabilirim bir de sizler daha iyi biliyorsunuzdur böyle strofor köpük gibi bir malzemeden rc uçaklar yapıyorlar ve bu uçaklar boyutlarına göre kameralar taşıyıp görüntü alabiliyor bu uçaklar hakkında da bilgi toplamam lazım.
Kendimi tanıttım konu tavsiyeleriniz olursa bu yazının altına ya da mail ile paylaşmanızı rica ediyorum ben de foruma başlayayım yavaştan
şimdiden teşekkürler

Kayseriden Selamlar

Serhat aramıza hoşgeldin,

Yalnız bence bu sektörde profesyonel olarak bulunmayı düşünme derim. Gördüğüm kadarıyla üniversite okuyan takribi 2 milyon öğrenci şuan senin uğraştığın konu üzerinde çalışıyor. :laugh:

Keyifli forumlar :saygilar:

Kayseriden Selamlar

Üniversitelerde neden Quadro konuları bu kadar popüler henüz anlayabilmiş değilim. Neyse aramıza hosgeldin Serhat.

Aradığın tüm soruların cevapları ve çok daha fazlasını şu konudan bulabilirsin :)

Kayseriden Selamlar

Hosgeldin serhat keyifli forumlar

Kayseriden Selamlar

Türker Akgün' Alıntı:
Serhat aramıza hoşgeldin,

Yalnız bence bu sektörde profesyonel olarak bulunmayı düşünme derim. Gördüğüm kadarıyla üniversite okuyan takribi 2 milyon öğrenci şuan senin uğraştığın konu üzerinde çalışıyor. :laugh:

Keyifli forumlar :saygilar:
hoşbulduk
benim bulunmak istediğim şekilde iş yapan fazla kimse yok tüm ayrıntılardan bahsetmedim neticede ilerde kafamdaki işte ekmek kazanmak niyetindeyim :) buradan öğrenmek istediklerim şimdilik bu cihazları nasıl uçurabileceğim şeklinde okul bittikten sonra işimi kurabilirsem ayrıntıları yine buradan paylaşırım
iyi forumlar

Kayseriden Selamlar

serhat eluz' Alıntı:
... okul bittikten sonra işimi kurabilirsem ayrıntıları yine buradan paylaşırım
Yolun açık olsun, umarım herşey dilediğin gibi olur. Güzel haberlerini duymayı isteriz. :saygilar: