Kocaeli'den Selamlar :)

kareyel

Yeni Uye
selamun aleykum kardeşlerim ben semıh demır yasım 24 poyraz wifi de calısıyorum 2seneden berı dogma buyume golcuktur memleket ıse rızedır modelciliğe katıldım duydumkı golcukte bu ekıplerden varmıs bende ekıbe katılmak ısterım tabıkı banada yer varsa bır abımız onerdı burayı istanbuldan levent diye bir abimiz benım boyle şeylere cok küçüklükten beri merakım vardır Ve tecrubelerım 3 kanallı bı heliydi :) sımdı ise baya bi buyuk makıne satın aldım uygun fiyata ogrenıcek cok seyım olucak ve levent abımız bilgi alış verişi yapıyoruz devamlı golcukte ekiplere katılıp daha cok tecrubeli hale gelmek istiyorum makınem budur suan ucurmaya guvenemıyorum bazı sıkıntıları var levent abımız yardımcı oluyor parcalarda bunlar bunlar daha ıyı dıye makınanın vıdyosunu atıcam kendım cekmısımdır ve yorumlarınızı beklıyorum sımdıden tekrardan teşekkurler :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
modelimiz tiger raptor 50 dir

semih demir' Alıntı:
selamun aleykum kardeşlerim ben semıh demır yasım 24 poyraz wifi de calısıyorum 2seneden berı dogma buyume golcuktur memleket ıse rızedır modelciliğe katıldım duydumkı golcukte bu ekıplerden varmıs bende ekıbe katılmak ısterım tabıkı banada yer varsa bır abımız onerdı burayı istanbuldan levent diye bir abimiz benım boyle şeylere cok küçüklükten beri merakım vardır Ve tecrubelerım 3 kanallı bı heliydi :) sımdı ise baya bi buyuk makıne satın aldım uygun fiyata ogrenıcek cok seyım olucak ve levent abımız bilgi alış verişi yapıyoruz devamlı golcukte ekiplere katılıp daha cok tecrubeli hale gelmek istiyorum makınem budur suan ucurmaya guvenemıyorum bazı sıkıntıları var levent abımız yardımcı oluyor parcalarda bunlar bunlar daha ıyı dıye makınanın vıdyosunu atıcam kendım cekmısımdır ve yorumlarınızı beklıyorum sımdıden tekrardan teşekkurler :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
modelimiz tiger raptor 50 dir
Aramıza hoşgeldin yanlız motoru dahi çalıştırma hiç bir şey yapma, bence ilk simulatör çalış konuları oku, böyle birini yaralama şansın çok yüksek bu oyuncak değil o paller birine çok büyük zarar verebilir.

evet haklısın abi hepsının farkındayım simuletor ile el alıştırması yapıyorum bir problem yok pek kaza yapmıyorum pc de paller vidyoda gaz %10 seklinde donuyor bildigin testere :D

Sizinki büyük cesaret. Bir de modelin önündesiniz. Dikkat edin.
Bir de yazarken biraz noktalama işareti kullanırasanız daha rahat okunur.

Hoşgeldin Semih,

Yeni modelini 3 kanallı oyuncaklarla karıştırmaman gerektiğinin zaten farkında olduğunu umuyorum Semih. Acele etmeden ilerler, forumda biraz araştırma yaparsan neyin ne olduğunu daha da iyi anlarsın. Şuan ilk önceliğin simulatör çalışıp pilotajını geliştirmek olmalı bence. ;)

Keyifli forumlar. :saygilar: