Kumanda Boyun Askı Bandı

Forumda Bulunan Cemil Özmen abimiz orjinal JR Propo boyun askısı hediye etti sağolsun kargoladı kargo yolda.

Yorum yapıp yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim Herkese Kırımsız uçuşlar İnşallah :yuppi: :saygilar: :saygilar: :RCKolik:

Kumanda Boyun Askı Bandı

Kumanda Boyun Askı Bandı

Bunlarda THK da satılıyor. Fiyatlar baya farklı tabi yurtdışına göre. ;)

Kumanda Boyun Askı Bandı

Rasim Öztürk' Alıntı:
O futaba askısı iyi bişey ama... Sallamasyon değil, kaliteli.

O konuda çok haklısın Rasim. Hava kurumunda satılan kaliteli gerçekten. :)

Emre abi kullanıyor ordan biliyorum. Gerçi askıdır ne olacak da denilebilir... Herkesin kendi tercihi :)

Kumanda Boyun Askı Bandı

Bugün 4 liraya 2 metre kalın kayış aldım. Kayış değil de okul çantalarında kullanılan 2cm kalınlığına yakıp ip gibi bir şey diyebilirim. Bunun iki ucunu birbirine ekleyip kumandanın bağlantı noktasına bir metal aparat yardımıyla sabitledim. Toplam 4 liraya omuza takılabilen bir askım oldu :halay: :halay:

Dokuma kayış diye aratınca çıkıyormuş.
bkz:

Benimkinin fotoğrafı:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şu anda kayış çıkabilir. Onun için de bir şey uyduracağım :laugh:

:saygilar: :saygilar:

Kumanda Boyun Askı Bandı

Abi o futaba askiyi bende kullaniyorum rengi çok hoş ama boyunda zor sırttan destek alan bir aski daha iyi. Zaten yaz geliyor ensemde askı izi hoş durmayabilir. [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kumanda Boyun Askı Bandı

Senelerce giyilir türden sırt destekli bir askı kullandım. Bir arkadaşım Graupner ürününe benzer şekilde ürettirmişti. Çok da memnundum ama şimdi basit boyun askısına döndüm. İnanılmaz pratik. Özellikle kışın gün içinde giysi katlarını artırırken sorun yaratmıyor. Bir sortide hepi topu 10 bilemedin 15 dakika kalıyor voyunda zaten...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kumanda Boyun Askı Bandı

ben artık askı kullanmıyorum. inanılmaz pratik :laugh:

Kumanda Boyun Askı Bandı

Cahit Kaş' Alıntı:
ben artık askı kullanmıyorum. inanılmaz pratik :laugh:
Kesinlikle! :) Piper, trainer vs gibi sakin uçaklar tamam da iri ve ağır uçaklarda nedense tablasız uçmaya cesaret edemiyorum :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kumanda Boyun Askı Bandı

Hobbyking'den almış olduğum Turnigy Transmitter Strap ürününü kullanıyorum gerçekten kaliteli tavsiye ederim.