Kumanda tercihim sizce dogru mu ?

alatariel27

Yeni Uye
öncelikle kumandalar hakkında bilgileri okudum nasıl tanıtacağımı alıcıyı kumandaya falan bunları iyi anladım ama aklıma takılanlar var

ilk olarak ben tricopter yapacağım ve link teki kumandayı almayı düşünüyorum bunu alırsam iyi mi ederim ?

ikinci sorum link de attığımda ki kumandada anten yok normal kırmızı yer var ona anten takmasam yanlış mı olur illa anten takmam şartmı ? takacaksam da nasıl bir şey takmalıyım ?

ve diğer bi sorum bazı kumandalarda hem alıcı hem kumanda hemde antenli bir şey daha var modül sanırım o ne işe yarıyor o olmazsa işe yaramaz mı kumanda ? şimdiden çok teşekkür ederim.

yardım gerekiyor

Kagan oncelikle konu basligin konu icerigi ile uyumlu olmasi lazim. "yardim gerekiyor" , "lutfen yardim" gibi basliklar acarak yardim Alman cok zor.

Diger taraftan sectigin kumandanin LCD ekrani olmadi icin ayar konusunda cok zorlanirsin. Kaldi ki ilerde ayar konusunda soru sordugunda kullanici olmadi icin yardim da alamazsin.

Senin Alman gereken en ucuz ve uygun Kumandayi Zafer hocam asagidaki konuda paylasmisti. Bundan daha ucuz bir kumanda almamani siddetle tavsiye ederiz.