Lütfen yardım

o_z_a_n

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar ben KahramanMaraş/Elbistan da yasıyorum ve zagi yapmak istiyorum. :D
Ekipman konusunda ne tür malzemeler alacagımı bilmiyorum tek istedigim sadece uçsun ve biraz da surat yapabilsin :D :D
zagim 100 lük bir zagi olacaktır.

ayrıca bana bir de kumanda onerirseniz sevinirim :thumbup:

Şimdiden teşekkürler.

Lütfen yardım

Ozan kardeş önce seni bi tanıyalım. Mail adresine gelen e postayı okumuşsundur.

Tanımadığımız kişilere zagi işini anlatmıyoruz, aramızda bir sır gibi ;)

Lütfen yardım

Aynen öncelikle kendinizi tanıtın. Dha sonra bununla ilgili araştırma yapıpfikir edinin. Takıldığınız yerde konu açarsınız. Hazırcı olursanız hiçbirşey öğrenemezsiniz %p

Lütfen yardım

nasıl tanıtmalıyım kendimi :D :D

ayrıca uzun zamandır arastırıyorum bırsey bulamadım ve bu sıtede takılmaya devam edecegim zaten :D
hem yeni oldugum için soracagım bir çok soru olacak :D

Lütfen yardım

Üye olduğun zaman gelen mesajı bir oku. Orada yazıyor herşey. Böyle bir başlıkla konu açmaman gerektiği de yazıyor. Bu hobi zahmetli iştir. Aradığın bilgiye ulaşana kadar hiç aramadığın bilgiler içeren, hatta çoğunlukla hiç bilgi içermeyen sayfalarca yazı okursun. Hazır ayağına gelmiş ve başlangıç için güzel bilgiler içeren bir mesajı okuma zahmetine girmeyeceksen, baştan hiç bulaşma.

Lütfen yardım

Dikkat etmemiştim kusura bakmayın arkadaşlar :(

Artık soylediginiz işlemleri yaptım uyarınız için teşekkür ederim.

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Lütfen yardım

yardım edebilecek kimse yok mu arkadaşlar?

Lütfen yardım

Hiç bir bilgim yok diyorsun önce zagi yapımıyla ilgili bilgi edin malzeme listesi hazırlayıp burada paylaş buradakiler sana yardımcı olurlar zaten... :RCKolik:
Kumanda olarak turnigy 9x öneririm başlangıçta bir çok kişi bulunu kullanıyor.

Lütfen yardım

Ozan lutfen forumu yeterince arastirmadan bir daha konu acmayalim....