Maverick kumanda ve himoto 4 ch alıcı sorunu

İlgi Alanı
Uçak
Selamlar, 2.4ghz setim çalışırken bir anda sustu, Maverick mtx 242 kumanda himoto 4 ch alıcı, mevcut eşleşmeyi iptal edip tekrar bind yapmak istiyorum nasıl yapabilirim.
Ayrıca, bağlantı yaptıktan sonra servoyu söküp taktığımda anlık ses ve hareket var, gerisi yok

Selamlar, 2.4ghz setim çalışırken bir anda sustu, Maverick mtx 242 kumanda himoto 4 ch alıcı, mevcut eşleşmeyi iptal edip tekrar bind yapmak istiyorum nasıl yapabilirim.
Nette gördüğüm kadarıyla bu Kumanda araba kumandası ve bizlerin pekte bildiği bir marka değil. O yüzden buradan yardım almanız çok zor.

En iyisi bence netten bir aratın, belki aradığınız şeyin cevabını bulabilirsiniz :saygilar:

Valla Mehmet Abi aynı arabadan bende de var. Öyle bir sorun yaşamadım. Ondan dolayı bilmiyorum. Manual yanımda değil olsa bakıcam. Ben içinden çıkanlarla kullanıyorum. Araç nitro bir araç. Muhtamelen yakında onunda videosu gelir. :)

• Beğen
Tepkiler: Adem CANITEZ
Adem, şu kullanma kılavuzunda 5 ve 6 cı sayfalardaki bind işlemini tekrar yap bakalım, belki çalışır. Piller dolu mu bir bak.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Nette gördüğüm kadarıyla bu Kumanda araba kumandası ve bizlerin pekte bildiği bir marka değil. O yüzden buradan yardım almanız çok zor.

En iyisi bence netten bir aratın, belki aradığınız şeyin cevabını bulabilirsiniz
:saygilar:

İlginize teşekkürler Mehmet bey, sanırım alıcı arızalandı ama benim şimdi asıl merak ettiğim bu bind olayını sıfırlayıp sıfırlayamadığımız. Kullanmadan önce eşleştriliyor da neden bu eşleşme bozulamıyor. Net’i talan ettim video paylaşım sitesini talan ettim ama bu resetleme ayırma işlemi yok. Garip !!!

Bu radyoda modele göre ayar yapılamıyor anladığım kadarıyla. Ondan yeni bir model tanımlanamıyor.

• Beğen
Tepkiler: Adem CANITEZ
Adem, şu kullanma kılavuzunda 5 ve 6 cı sayfalardaki bind işlemini tekrar yap bakalım, belki çalışır. Piller dolu mu bir bak.

Levent bey, bendeki kumanda da bind tuşu yok, kumandayı açtıktan sonra alıcı bind tuşuna basıyorsun eşleşiyor. Ama şimdi eşleşmiş gibi alıcı üzerindeki led sabit yAnıyor tekrar bind işlemi yapmama izin vermiyor. Akşam deneyeceğim bakalım. Teşekkürler

Bir şey fark ettim, merak etmişsinizdir belki :)
Benim esc nin led devamlı flashing yapıyor, başka bir uçak kumandamla ve alıcı ile denedim onda sorun yok, komutta yanıp sönüyor.
Hem bec devresiyle hem esc ile denedim durum mafiş :(
Alıcı gitti yani büyük ihtimal,
Hep diyorum vallahi canı burnun da bu meretlerin, acık gaddar olsalar. Bu kadar da planlı eskitme süresi kısaltılmaz ki arkadaş, Çin’den de alamıyoruz :(
İlgilerinize çok teşekkür ederim ☺️

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK