merhaba arkadaşlar

murtik

Yeni Uye
merhaba arkadaşlar ben aranıza adanadan katılıyorum adım murat bu olaya dün öğlen izlediğim bir videodan dolayı merak sardım henüz çok çok yeniyim araştırmalar sonucunda sizleri buldum umarım hepimiz birbirimize yardımcı olabiliriz hepinize şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum herkese iyi formlar

merhaba arkadaşlar

Aramıza hoşgeldin Murat %p Hangi tip modeller ile ilgileniyorsun :rolleyes:

Bir de rica etsek yazım sırasında noktalama işaretlerini kullanır mısın ? Bu yazdıklarının daha kolay anlaşılmasına ve daha hızlı cevap almana yardımcı olacaktır ;)

merhaba arkadaşlar

Aramıza Hoşgeldiniz. Keyifli Forumlar.

merhaba arkadaşlar

murat ulu' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben aranıza adanadan katılıyorum adım murat bu olaya dün öğlen izlediğim bir videodan dolayı merak sardım henüz çok çok yeniyim araştırmalar sonucunda sizleri buldum umarım hepimiz birbirimize yardımcı olabiliriz hepinize şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum herkese iyi formlar
Hoşgeldiniz. Benimde helikopter tutkum tesadüfen izlediğim bir video ile başlamıştı. Forumdaki tecrübeli kişilere danışarak kendinize en uygun bir heliyle başlamanızı tavsiye ederim. Hover, iniş ve kalkışları çözdükten sonra eminim bağımlılık yapacak ve devamı gelecektir :RCKolik: :saygilar: