Merhaba Arkadaşlar

Oldman_RC

Yeni Uye
Adı : İlhami
Soyadı : ÇETİN
Nereden : İstanbul
Mesleği : Emekli Devlet Memuru
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : RC 3,5 CH ve 4 CH 911
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: İvao Sanal Pilot
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : İnternet
Kullandığım Model(ler) : Rc 3,5 CH 18-20-30 cm modeller ve Rc 911 4 CH
6 Kanallıya geçmek için bu modellerde 6 ay geçirmeyi planlıyorum.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldiniz İlhami bey, keyifli forumlar...

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldiniz İlhami Bey,

Eğer 6 kanallı helikopter uçurmak istiyorsanız bence bir simulatör kumandası edinerek pilotajınızı geliştirmeye başlamalısınız. 3.5 - 4 kanallı modellerle çok fazla uğraşmanızı önermem. Forumda gerekli tüm bilgileri bulabileceksiniz.

Keyifli forumlar dilerim. :saygilar:

Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldiniz, keyifli forumlar. (3-4 kanllı heli = kötü el alışkanlığı)

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldiniz İlhami bey , artık gerçek model pilotu olma zamanı gelmiş.Keyifli forumlar....... :saygilar:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Hakan'cığım gerçek model pilotu derken uçağa geçmesini mi önerdin? :lol:
Farketmez Sümer abi... :D , İster uçak , ister heli , yeter ki bu işin gerçek model disiplininde olması yeterli , 977 bile olabilir, hatta simülatörde bile olur.En azından 6 kanal bir modelin uçuş karekterini hissettirsin yeter ki.Hele bir Knife edge'nin tadını alsın , belki uçakla devam eder abimiz.......... :) :saygilar:

Merhaba Arkadaşlar

Teşekkürleriniz için cümleten kabul ile bimukabele eyleriz.
Arkadaşlar 2008'den beri ivao'da sanal pilot olarak uçuyorum. 7 Senelik simülatör tecrübem mevcuttur. 6 Kanallıya geçersem sanırım tayyarede geçerim. Daha incelemedim. ama aynı kumanda ile uçak ve helikoptere kumanda ediliyorsa filoya bir helikopter eklemekte fena olmaz.