merhaba ben antalya manavgattan onur böyük

onur böyük

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
herkese selamlar .ben antalya manavgatta uzun yıllardır modelcilik ile uğraşıyorum .ben daha çok uçak yapımı ve kullanıcısı olarak yoluma devam ediyorum nitrolu ve elektrikli uçakları kullanıyorum uzun zamandırda fpv uçaklarını hem yapıyor hem kullanıyorum.manavgatta belediyemiz tarafından biz modelciler için çok güzel bir pist yapıldı. fakat eski günlerdeki kadar modelci kalmadı.şuan aktif olarak uçuş yapan kişi sayısı maalesef 1 elin parmağını geçmiyor.herzaman pistimize bekleriz sevgiler saygılar sunuyorum...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adınız / Soyadınız
Onur Böyük
Nereden Katılıyorsunuz
antalya - manavgat
İlgilendiğiniz Model
Uçak
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
11
Evet ne yazık ki modeldilik eski günlerdeki gibi değil :( Her geçen gün kan kaybetmeye devam ediyor :embarras:

Neyse moralimizi bozmayalım. Ne demişler çıkmazmış candan ümit kesilmez ;)

Bu arada aramıza ve foruma hoşgeldiniz :saygilar: İnşallah bir gün sizleri sahanızda ziyaret etmek nasip olur :)

herkese selamlar .ben antalya manavgatta uzun yıllardır modelcilik ile uğraşıyorum .ben daha çok uçak yapımı ve kullanıcısı olarak yoluma devam ediyorum nitrolu ve elektrikli uçakları kullanıyorum uzun zamandırda fpv uçaklarını hem yapıyor hem kullanıyorum.manavgatta belediyemiz tarafından biz modelciler için çok güzel bir pist yapıldı. fakat eski günlerdeki kadar modelci kalmadı.şuan aktif olarak uçuş yapan kişi sayısı maalesef 1 elin parmağını geçmiyor.herzaman pistimize bekleriz sevgiler saygılar sunuyorum...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hoş geldiniz:). Arada sizin yaptığınız ya da uçurduğunuz uçaklara denk geliyorum. 11 yıllık modelcilik hayatınızı da izlemiştim. :heartxf:

Ben de hayatımın bir bölümün de Antalya'da yaşadım. Tabi o zamanlar modelcilikle uğraşmıyordum. Bir tarafım hala orada. Antalya'ya gelirsem mutlaka sizleri ziyaret edeceğim. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Onur abiciğim hoşgeldin.Seni burada gördüğüme çok sevindim.Onur ağabeyim benim için çok değerli bir insandır ve de yeri ayrıdır.Çok yardımlarını ve iyiliğini gördüm sağolsun.Eminim ki deneyimlerini ve bilgisini burada paylaşıp bir çok insana yardımı dokunacaktır.Tekrar hoşgeldin Onur abi.

Onur abiciğim hoşgeldin.Seni burada gördüğüme çok sevindim.Onur ağabeyim benim için çok değerli bir insandır ve de yeri ayrıdır.Çok yardımlarını ve iyiliğini gördüm sağolsun.Eminim ki deneyimlerini ve bilgisini burada paylaşıp bir çok insana yardımı dokunacaktır.Tekrar hoşgeldin Onur abi.
tamerim sağol güzel düşüncelerin için.birgün yanyana gelmek temenisiyle k i b

• Sevdim
Tepkiler: Tamer Öztürk
Hoş geldiniz:). Arada sizin yaptığınız ya da uçurduğunuz uçaklara denk geliyorum. 11 yıllık modelcilik hayatınızı da izlemiştim. :heartxf:

Ben de hayatımın bir bölümün de Antalya'da yaşadım. Tabi o zamanlar modelcilikle uğraşmıyordum. Bir tarafım hala orada. Antalya'ya gelirsem mutlaka sizleri ziyaret edeceğim. :saygilar:
merhabalar evet çok seviyorum bu hobiyi elimden geldiği kadar paylaşımlar yapıyorum bu yasaklar kötü engel oldu neyseki evde tamir bakım ile zaman geçiyor. antalyaya bende gidiyorum karain pistine var arkadaşlar antalyada . karain pisti çok ayrı güzel bi alan .ama maalesef orasıda elden gitti sayılır. uzun yıllar eğitim uçuşları için kiraya verilmiş. hangarda 3,,4 tane cessna var hava musait oldugu sürece birden fazla cessna eğitim uçuşuna çıkıyorlar ve modelcilerin uçmasına engel olmaya çalışılıyor.

Evet ne yazık ki modeldilik eski günlerdeki gibi değil :( Her geçen gün kan kaybetmeye devam ediyor :embarras:

Neyse moralimizi bozmayalım. Ne demişler çıkmazmış candan ümit kesilmez ;)

Bu arada aramıza ve foruma hoşgeldiniz :saygilar: İnşallah bir gün sizleri sahanızda ziyaret etmek nasip olur :)
çok teşekkürler hocam. inşallah herzaman bekleriz pistimize aramıza.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Merhaba ben lise 2 ye giden bir öğrenciyim rc merakı bende de var fakat çok pahalı bir hobi olduğu için ve zor zamanlar geçirdiğimiz için pistler maalesef ki biraz boş kalacak gibi

• Beğen
Tepkiler: onur böyük