MERHABA RC TUTKUNLARI!

ERK

Fly me to the moon
Merhaba Arkadaslar,
Öncelikle herkesin yeni yılını kutlar, mutluluklar dilerim. :halay:
Adım Erk soyadım da Er 19 yasındayım. biliyorum pek rastlanmayan bir isim anlamı güç ve kuvvet anlamına geliyor. Aslen Tekirdağ/Çorluluyum fakat üniversite nedeniyle istanbulda yasamaktayım. Bilgi üniversitesinde Gastronomi ve mutfak sanatları öğrencisiyim. Bu arada okulda buluşmalar olursa katılmak isterim. Bu hobiye ilk merakım çok küçük yaşta başladı daha sonra ise helikopterlere çok heves ettim ve çocuk aklı işte diyeceksiniz eminim ki... :laugh: gittim bir tane Walkera 22e ile başladım. Hiç pilotaj yokken 6ch bir heliye bulaşmak inanın fazlasıyla çılgınca bir histi. Neyse daha sonrasında ise kırım yaşadım motoru yanmış, iniş takımı da parçalanmıştı. Bende çok üzülmüştüm fakat daha sonra o zamanlar 22e furyası popülerken heliyi parçalara ayırıp parça parça satmaya başladım. Kırımdan sonra helilerden biraz uzaklaşmışıp model arabalara merak sardım. Bir miktar para biriktirip Team Losi Lst Xxl aldım. Harika bir deneyimdi... :evil: tabi walkeradan sonra bile içimde hep bir ukte kalmıştır helikopterlere dair. Mjx t-10 almıştım eheh bu sefer 3.5ch ile başlamıştım. Bir süre kullandım iyice alıştıktan sonra rafa kaldırdım daha sonra kullanmak istediğimde şarj aleti mucizevi bir şekilde bozulmuştu şarj ermiyordu bende zaten boyutundan dolayı pek fazla sürüş imkanı bulamıyordum. Bu yüzden, parçalara bölüp parçalarını yedek olarak satmak istiyorum. Birde bugün Wltoys v977 sipariş etmemle gaza gelip buraya yazıp sizinle bir tanışayım dedim. Günlerdir 6 kanallı mikro heli araştırmaları yapıyordum burada ve gerçekten çok faydalı bilgilere incelemelere rastladım. Emeği geçen herkese de teşekkürlerimi sunuyorum. :RCKolik:

MERHABA RC TUTKUNLARI!

Hoşgeldiniz :saygilar:

MERHABA RC TUTKUNLARI!

Aramıza Hosgeldin Erk. V977 guzel bir tercih ama oncesi mutlaka sim çalışman gerekiyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

MERHABA RC TUTKUNLARI!

Aramıza hoşgeldiniz Erk Bey.

Herkese çok teşekkürler. :yuppi:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aramıza Hosgeldin Erk. V977 guzel bir tercih ama oncesi mutlaka sim çalışman gerekiyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler. Zaten şimdiden sim konularına bakmaya başladım. :saygilar:

MERHABA RC TUTKUNLARI!

Hoş geldin erk

MERHABA RC TUTKUNLARI!

Hoşgeldin Erk,

Keyifli forumlar. :saygilar: