Merhaba Taner- SİLİNECEK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Taner Tanır

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese merhabalar. Kraken 580 modelininden almak istiyorum ama şuanda yurt dışından hobi siteleri üzerinden mi yoksa direkt olarak yurtdisindan gelenler ile yanında getirme şansı var mı? Vergi ve gümrük durumları nasıldır acaba?

Adınız / Soyadınız
Taner Tanır
Nereden Katılıyorsunuz
İstanbul
İlgilendiğiniz Model
Helikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
Az
Hoş geldiniz. Bir goblin helikopter almak istediğinizi yazmışsınız ancak bakınca modelcilik tecrübem az olarak da yazmışsınız. Daha önce hiç model helikopter uçurdunuz mu ya da simülasyon çalıştınız mı hiç merak ettim.

Evet trex 450 modelim var 2 yıldır onu kullanıyorum. Ama daha üst seviye bir model almak istiyorum ama şuan yurt dışından model getirme durumu nasıl onu merak ediyorum?

Yurt içinde bu hobiyi çok daha rahat yapabileceğiniz modeller var ilanlarda. Vitrinde hoş dursun diyorsanız yine yurt içinde kraken modeller var.

Yurt içinde bu hobiyi çok daha rahat yapabileceğiniz modeller var ilanlarda. Vitrinde hoş dursun diyorsanız yine yurt içinde kraken modeller v almışken vitrinlik bırakmak olur

Yurt içinde bu hobiyi çok daha rahat yapabileceğiniz modeller var ilanlarda. Vitrinde hoş dursun diyorsanız yine yurt içinde kraken modeller var.
Evet yurticinde çeşitli modeller var fakat ben o modeli tasarımı çok beğeniyorum. Performans potansiyelinden de sonuna kadar keyifle uçurmak istiyorum. Onu vitrinde tutmaktan ziyade direkt olarak uçurmak yakışır değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Konu açarken Üstte, açıldıktan sonra da altta NET bir şekilde belirtildiği halde "Tanışma konusunda TEKNIK soru sormayınız. Aksi halde konunuz SİLİNECEKTİR. ." ifadesinin neresi anlaşılmıyor acaba ? :angry:

Lütfen YENİDEN DÜZGÜN bir tanışma konusu açınız.

Sonra da sorunuzu uygun yere yeniden konu açarak sorunuz. Aksi takdirde üyeliğinizi YASAKLAMAK zorunda kalacağız sayın @Taner Tanır. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: N.Ahmet SANDIKLI
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...