Merhaba - Umut Bozdağ

umutbzdg

Yeni Uye
Adım Umut bozdag ıspartada yasiyorum insaat sektorunde tanitim pazarlama uzerine calisiyorum oldukca amator bir heli meraklisiyim helimin sadece 4 kanalli oldugunu biliyorum durum o kadar vahim:) herkese bol gunesli guzel havalarda kazasiz cok eglenceli ucuslar dilerim

merhaba

Hoşgeldiniz Umut Bey,

Forumda vakit geçirdikçe zamanla bilgi sahibi olabileceksinizdir diye düşünüyorum.

Keyifli Forumlar. :saygilar:

merhaba

Aramıza hosgeldiniz Umut Bey %p

Hepimiz aynı yollardan geçtik, merak etmeyin ;) Zaman içerisinde her şey yerine oturacaktır. Size tavsiyem 4 kanal ile fazla vakit kaybetmeyin. Hemen simulator çalışmasına başlayın 6 kanal micro (V922, V977,) ya da 450, 500 sınıfı bir heli alın. Detaylar ekte. Kolay gelsin :saygilar:

Ynt: Merhaba - Umut Bozdağ

Merhaba hosgeldiniz iyi forumlar umut bey :)

Merhaba - Umut Bozdağ

Tesekkur ederim hosbuldum. Forumdaki kisilerin hobbylerine olan bagliliklarini gorunce ayri bir heves geldi. Mehmet bey bilgilendirme icin ayrica tsk. Ederim. Tavsiyenize uymaya calisacagim. Birde sormak istedigim bir soru hakkinda forumda bilgiye ulasamadim bunun icin yeni bir konu mu acmaliyim yoksa baska bir yol mu izlemem gerekli?

YNT:) Merhaba - Umut Bozdağ

Slm.Umut bey, :)

Foruma ve aramıza hoşgeldiniz, :)p 3,5 cn,4 cn ve 6 cn derken bir bakmışınız işin içine dalmışsınız, bu hobinin sonu yoktur, dipsiz bir kuyu gibidir. Merak ettikçe araştırdıkça daha da yeni

bilgiler ve yeni hedefler belirir daha sonra bu hedefleri yakalamak adına bir çok bilgi birikimi edinmiş olursunuz. kafanızdaki soru işaretinin cevabı ise konu başlığı ile ilgili daha önceden

üstad'ların ve tecrübe edinmiş arkadaşların yazmış oldukları mesajları takip ederek giderebilirsiniz. %p şuna emin olun ki doğru yerdesiniz. Keyifli forumlar dilerim. :saygilar: :RCKolik:

Merhaba - Umut Bozdağ

umut bozdag' Alıntı:
Tesekkur ederim hosbuldum. Forumdaki kisilerin hobbylerine olan bagliliklarini gorunce ayri bir heves geldi. Mehmet bey bilgilendirme icin ayrica tsk. Ederim. Tavsiyenize uymaya calisacagim. Birde sormak istedigim bir soru hakkinda forumda bilgiye ulasamadim bunun icin yeni bir konu mu acmaliyim yoksa baska bir yol mu izlemem gerekli?
Eğer soracağını konu ile ilgili daha önce bir paylaşım yapılmışsa onun altına mesaj olarak sorabilirsiniz. Yok tamamen farklı bir konu ise YENI KONU olarak da paylaşabilirsiniz ;)
Çoğu zaman zaten düzenli olabilmek adına bazı noktalarda biz gerekli düzenlemeleri yapıyoruz, rahat olun :saygilar:

Ayrıca hassasiyetiniz için teşekkürler :thumbup: