Merhaba...

sersweri

Yeni Uye
Merhabalar aranıza yeni katıldım ve model uçak konusunda kendimi iyi bir şekilde geliştirmek istiyorum. bir modelim yok ama önce simülatör ile geliştirip sonra bir uçak almayı düşünüyorum. Tanışma konusunu sim. başlama heyecanı ile geç açtım. THY'nin sitesinde satılan sim kumanda aldım. forumda sim programlarını baya araştırdım videolar izledim. bilgisayarımda win 10 kullanıyorum. hangi sim programını kursam hiçbirinde açılmadı. sadece Microsoft'un programında kumandamı kullanabildim. yardımlarınızı bekliyorum. inşallah kısa zamanda yardım edersiniz :D hevesimin geçmesini istemiyorum...

Merhaba...

Hoşgeldin Ağabey

Merhaba...

Hoşgeldiniz Sami Bey,

Gerçekten meraklıysaynız hevesiniz geçmeyecek aksine zaman geçtikçe çoğalacaktır bence. ;)

Doğru bir şekilde ilerlediğinizi düşünüyorum, forumda konuları taramaya devam etmenizi öneririm.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Merhaba...

Öncelikle aramıza hoşgeldin Sami.

Win 10 ile sorunsuz bir şekilde kullanan epey bir arkadaşımız var. Mutlaka basit bir yerde küçük bir detayı atlıyorsundur. Bu arada şu konulara baktın mı ??

NOT: Elindeki THK Sim kumandası ile Real Flight 4.5 kullanabilirsin. Daha üst Real Flight ne yazık ki bu kumanda ile kullanman mümkün değil.