Merhaba

Selamlar,ben Volkan Affan Kanıgür,İzmir'den aranıza katılıyorum.
Küçüklüğümden beri hayalim olan RC Helikopter deneyimine geç de olsa adım attım ancak öncesinde THK'nın simulasyon kumandasını alarak başladım fakat çok kullanışlı gelmedi bana ve Phoenix'in de ayarlarını tam becerememiştim.Ardından Hubsan marka 4ch bir helikopter aldım WLTOYS V911 muadiliymiş diye, ancak hep okuduklarım,bu işi 6ch ile öğrenip pratik etmenin daha sağlıklı olduğu yönündeydi.

Bu sebeple de aranıza çok büyük heyecan ve keyifle katılmış olup,hem güncel Phoenix vb..konusunda hem de hangi simulatör kumandasını alıp giriş yapmam gerektiği ile ilgili bilgilerinizi paylaşmanız beni çok mutlu edecektir.
Uzun süreler nice paylaşımlarda bulunmak dileğiyle.
Saygılarımla.

Adınız / Soyadınız
Volkan Affan KANIGÜR
Nereden Katılıyorsunuz
İzmir
İlgilendiğiniz Model
Helikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
Yok
Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli ve güzel bir forum dileriz :RCKolik: Simulasyon sonrası 6 kanal güzel bir başlangıç. İnşallah siz de bu hobiden çok keyif alırsınız.

Sizden eski bir üyemiz olarak küçük bir ricamız olsun. Müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?

Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli ve güzel bir forum dileriz :RCKolik: Simulasyon sonrası 6 kanal güzel bir başlangıç. İnşallah siz de bu hobiden çok keyif alırsınız.

Sizden eski bir üyemiz olarak küçük bir ricamız olsun. Müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?

Memnuniyetle ? ☺️ Hemen güncelledim Mehmet Bey