Merhaba

Anıl Altınkaya

Araıtırmacı Modelci :)
İlgi Alanı
Hepsi
Herkese merhabalar . Ben Anıl ALTINKAYA . Erciyes Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği öğrencisiyim . Henüz hazırlıktayım . Bu hobiye başlayalı 1 yıl olmadı . Bende rc arabalara karşı bi tutku var . Hpi bullet mt flux aracım var . Onunla çok keyifli anlar geçiriyorum. Bu forumu araştırma yaparken buldum . Diğer hobi forumlarına göre bazı aradığım şeyleri daha kolay buldum ve istediğim bilgilere daha kolay ulaştm . Ayrıyeten forumun sıcak havasından etkilendim . Herkese tekrar merhaba :)

Merhaba

Hoşgeldin aramıza, bende katılalı çok yeni oldu ama, öyle güzel videolar hazırlanmışki, kendimi helikopterle uzun zamandır haşır neşirmişim gibi buldum. Mekatronik, bence modelciliğin ünşversitedeki karşılığı, rc, sana mesleki anlamda, okul da sana modelcilik anlmında çok şey katar bence. İyi eğlenceler

Merhaba

Anıl aramıza hoşgeldin,

Güzel geri bildirimlerin için teşekkürler. :) Hepimiz elimizden geldiğince bildiklerimizi paylaşıp foruma renk katmaya gayret ediyoruz.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Merhaba

Hosgeldin Anıl %p

Forumumuzda çok fazla RC Araç kullanan üye yok ne yazık ki :embarras: Fakat olanlar başka Mesut üstad olmak üzere sana yardımcı olacaktır. Bu arada diğer genel RC konularında bizler de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız ;) Bu arada forum hakkındaki güzel yorumlar için ayrıca teşekkürler :)

Merhaba

Hoşbuldum . Açıkcası şaşırdım . Çoğu forumda tanışma bölümüne boş şeyler olur . Sürekli forumu övüyor gibi görünüyorum ama gerçekten forumun sıcak ortamı beni şaşırtıyor . Mehmet abi bence forumda rc araçla ilgilenen sayısının az olması hiç problem değil. Bi tane forum var orada yüzlerce rc araçla ilgilenen insan var . O forumda konu açtığımda hiç bu kadar yardım ve ilgi görmüyorum . Gerçekten bir numarasınız %p

Merhaba

anil altinkaya' Alıntı:
Hoşbuldum . Açıkcası şaşırdım . Çoğu forumda tanışma bölümüne boş şeyler olur . Sürekli forumu övüyor gibi görünüyorum ama gerçekten forumun sıcak ortamı beni şaşırtıyor . Mehmet abi bence forumda rc araçla ilgilenen sayısının az olması hiç problem değil. Bi tane forum var orada yüzlerce rc araçla ilgilenen insan var . O forumda konu açtığımda hiç bu kadar yardım ve ilgi görmüyorum . Gerçekten bir numarasınız %p
Valla Anil ne söylesek bilemedim :embarras: Forum hakkındaki düşünceler için çok teşekkür ederiz %p

Hiç bir zaman 1 numara olma iddiamız olmadı ve inşallah da olmayacak. Amacımız karşılılık saygı ve sevgi çercevesinde bildiklerimizi paylaşma ve bu sırada da hoşça vakit geçirmek :) Geçtiğimiz 1 yıl içerisinde bunu büyük bir oranda başardığımızı düşünüyorum. Inşallah bu çizgimiz bozulmadan devam edecek :)

Merhaba

Anıl bey foruma hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.