Merhabalar - ANIL ERDAR

anilerdar

Yeni Uye
Adı : Anıl
Soyadı : Erdar
Nereden : İstanbul
Mesleği : Software Consultant
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Uçak(RC & FreeFlight)
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: 6 Yaşımdan beri model uçak yapım ve uçurulması ile ilgileniyorum.
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Araştırma
Kullandığım Model(ler) :KatanaV2 70 ElectricVersion, 3d Batix Extra300, Traxxas E-Revo Brushless(Upgrade)

Herkese Merhabalar, forumu çok az inceleme şansı buldum içerik ve üyelerin birbirleri ile olan diyalogları hosuma gittiği için üye olmaya karar verdim.
Herkese Sevgiler, Saygılar ve Kırımsız uçuşlar dilerim.

ANIL ERDAR

Merhabalar - ANIL ERDAR

Merhaba Anıl Bey,

Öncelikle forumumuza hosgeldiniz. Yeni bir forum sayılırız, henüz 1 yaşına yeni gireceğiz. Ama çok şükür gerek konu gerekse üye olarak gün geçtikçe büyüyoruz.

Büyümeye başlasakta üyelerimiz arasında sevgi ve saygı hiç değişmeden aynı düzeyde devam ediyor, inşallah da edecek :)

Forumumuzu içerik olarak hızlı bir şekilde üst menüde bulunan IÇERIK kısmından bir göz atabilirsiniz.

Eksik olan uçak konularımızı da paylaşmaya başladık, en kısa süre içerisinde onları da bitireceğiz inşallah.

Bu arada sizin gibi daha çocuk yaşta bu hobiye başlayan şanslı bir modelci arkadaşımızın aramıza katılması bizleri ayrıca mutlu etti. Değerli katkılarınızı bekliyoruz ;)

Keyifli forumlar :saygilar:

Merhabalar - ANIL ERDAR

Mehmet Bey çok teşekkür ederim. Uçuş alanlarınızı ve buluşma zamanlarınızı takip ediyorum en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Ynt: Merhabalar - ANIL ERDAR

Foruma hoşgeldiniz

Merhabalar - ANIL ERDAR

çok teşekkür ederim Akan bey.

Merhabalar - ANIL ERDAR

ANIL ERDAR' Alıntı:
Mehmet Bey çok teşekkür ederim. Uçuş alanlarınızı ve buluşma zamanlarınızı takip ediyorum en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.
İnşallah Anıl Bey %p

Merhabalar - ANIL ERDAR

Anıl Bey Hoşgeldiniz,

Bende sizin gibi erken yaşta bu hobiyle tanışma şansı bulabilen şanslı azınlık arasındayım. :)

Tecrübe bu hobide gerçekten çok önemli ama bu tecrübeleri paylaşmak bence ondan daha da önemli. %p

Biz RCkolik ailesi olarak bildiklerimizi paylaşıp bu hobiden daha çok keyif almayı hedefliyoruz. :coolxf:

Sizi de aramızda görmekten keyif alırız. :thumbup:

Keyifli forumlar. :saygilar:

Merhabalar - ANIL ERDAR

Türker Bey çok teşekkür ederim. Erken yaşta bu hobi ile tanışmamın büyük artıları çok oldu :)
Umarım en kısa sürede sizlerle tanışma ve uçuş günü organizasyonlarınızı değerlendirme fırsatım olur.
Sevgiler ve Saygılar

Merhabalar - ANIL ERDAR

Anil Bey aramiza hosgeldiniz , iyi forumlar