Merhabalar ben geldim:)

Kraken

Çalışkan Uye
Öncelikle merhaba;

Adı: Harun
Nereden: Gaziantep
Mesleği: Öğrenci
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..): Uçak-Multicopter-Araba
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: 3-4 Yıl önce hobiyle tanıştım araba ve multicopter derken suanda uçaklar üstüne merakım yoğunlaşıyor.
Forumumuzu Nerden Duydunuz?: Çok önceden araştırma yaparken rastlamıştım üye olmam gerektiğini düşündüm:)
Kullandığım Model(ler): İlk modelim olan kyosho lazer zx-5 daha sonra f450 frame ve multiwii platformu üzerine kurulu bir quadcopter le devam ettim aynı elektroniği kullanarak yaptığım custom frameyle biraz zaman geçirdikten sonra 2 motor ve 1 esc ve multiwii yi kaybetmem üzerine zmr250 ve apm üzerine kuracağım mini quadcopterin parçalarını satın aldım yarın kargoların büyük bir kısmının geleceğini düşünüyorum elimdeki artan elektroniklede bir zagiye başlamak istiyorum.

Elimde fotoğraf çekecek iyi bir makine olmasa da yeni ürünleri sizle paylasmaya çalısacağım şimdilik bukadar...

Saygılarımla;
Harun
İyi günler dilerim...

Aramıza ve forumumuza hosgeldin Harun :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aramıza ve forumumuza hosgeldin Harun :RCKolik:

Hosbulduk Mehmet bey(Forumun en küçük üyelerinden olunca nasıl hitap edeyim bilemedim:laugh:

Ynt: Gunaydin Forum

Hoşgeldin kardeşim.

.:: Discovery-Tapatalk kullanılarak gönderildi ::.

Hoşgeldin Harun Kardeşim,

Keyifli forumlar. :saygilar:

İki gün içinde biri Erzurum diğeri Gaziantep'ten ikisi de 15 yaşında iki kardeşimiz aramıza katıldı. İlk yazdıkları mesajları okuyunca insanın içi aydınlanıyor. Seviniyor. Mutlu oluyor. Birçoğumuzun çocuğu yaşındaki bu delikanlıların ne kadar bilinçli, ayrıca ne kadar da düzeyli insanlar olduklarını satır aralarından okumak mümkün. Alperen ve Harun kardeşlerim, hoşgeldiniz! :thumbup: %p

Hoşbulduk :saygilar:

Kargolarım bugun elime ulaştı cumartesi günü tamamlayabilirsem paylasmayı düşünüyorum...