Merhabalar...

anadol

Yeni Uye
İsmim Erol Elibüyük,aslen Ankaralıyım ama şu an Bartın'da ikamet ediyorum.Yüksek Peyzaj Mimarıyım, yaşım 32.

2005-2009 arasında rc modellerle ilgilendim özellikle başlangıç elektrikli modellerle ilgileniyordum.daha sonra okul iş derken biraz ara verdim.Eskiden takip ettiğim modelci.net sitesi vardı fakat artık eskisi gibi faal olmadığını gördüm (haliyle 7 sene rc ile ilgilenmeyince birçok şey değişiyor demmeki ).Bende kendime yararlanabileceğim bir forum ararken rckolik forumları dikkatimi çekti ve üye oldum.Bütün hikaye bundan ibaret :)...

Elimde 35 mhzlik 2006 model hitec optic 6 kumanda ve 6 kanallı alıcısı bulunmakta be bu setle birlikte gelen 4 adet standart servo var. Bunlara ek 2006-2009 arası aldığım büyük ihtimalle miyadını doldurmuş lipo piller ve fırçasız motorlar var.bu setlerle yine köpük ve deprondan yapılabilcek basit modelleri uçurabileceğimi düşünüyorum fakat multikopterlere de ilgi duymaktayım ama multikopterler için 2.4 ghz daha gelişmiş bir kumanda almam gerekecek...

Şimdilik benden bu kadar herkeze iyi forumlar :RCKolik:....

Merhabalar...

Aramiza Hosgeldin Erol :RCKolik: Dedigin gibi aradan gecen sure zarfinda epey bir degisiklik oldu. Ilgi alanina gore Asagidaki konuyu takip edersen, kisa surede aradaki farki kapatabilirsin ;)

Merhabalar...

Aramıza Hoşgeldiniz Erol Bey.

Merhabalar...

Bence elinizdekileri kullanmak yerine saklayabilirsiniz, çünkü çok ender bulunan malzemeler onlar ve şu anki ekipmanlarla kullanmaya çalışırken sıkıntı çıkartabilir.
Bu arada hoşgeldiniz demeyi unuttum, hoşgeldiniz :)