Merhabalar :)

Ege44

Uye
Youtube de ardunio çalışırken karşıma Rc araçları çıktı orafan buraya sürklendim.

İsim=Ege
Yaş=28
Memleket=Eskişehir :)
F450 sistem topluyorum

Merhabalar

Hosgeldin. Keyifli forumlar

Aramıza hoşgeldin Ege. Kontroller olarak ne kullanmayı planlıyorsun ?

Merhabalar

Hoşgeldin Ege

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aramıza hoşgeldin Ege. Kontroller olarak ne kullanmayı planlıyorsun ?
Kumanda olarak Fs-İ6(9 kanallı pahalıydı biraz)
alıcı olarak Fs-i6b
Arduino çalıştığım için Mehmet Abi daha sonra üzerine yoğunlaşırım diye apm2.6 aldım.
Kumanda bugün gün içinde elime ulaşıcak Esc leri bağladım,sanırım sadece alıcıyı bağlamak kaldı doğru bir şekilde.

Çok şanlısın. Senin gibi yeni başlayan ve FS-i6 + APM ile Quad toplamaya çalışan Ankaralı "Ahmet8877" diye bir arkadaşımız vardı. Hatta seninle aynı yaşıt :rolleyes:

Neyse arkadaşımız şöyle bir konu açmıştı. 1 hafta buralarda olamayacak ama dönünce o da o konuda devam eder. Netice de aynı konfigurasyonu kullanıyorsunuz ;)

Onunla küçük bir sorun yaşadık, umarım senle yaşamayız. Konulardan göreceksin ama ben yine de özetleyeyim :

-- Lütfen aklına takılan / ya da attığın her adımı teyid için YENI konu açma. Aşağıdaki konuya mesaj olarak yaz. Bilen ve yardım etmek isteyen olursa zaten sana cevap verir. Aksi halde forumda onlarca işe yaramaz, kafasına göre açılmış bir konu yığını olur ki, bunu kimse izin vermez :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çok şanlısın. Senin gibi yeni başlayan ve FS-i6 + APM ile Quad toplamaya çalışan Ankaralı "Ahmet8877" diye bir arkadaşımız vardı. Hatta seninle aynı yaşıt :rolleyes:

Neyse arkadaşımız şöyle bir konu açmıştı. 1 hafta buralarda olamayacak ama dönünce o da o konuda devam eder. Netice de aynı konfigurasyonu kullanıyorsunuz ;)

Onunla küçük bir sorun yaşadık, umarım senle yaşamayız. Konulardan göreceksin ama ben yine de özetleyeyim :

-- Lütfen aklına takılan / ya da attığın her adımı teyid için YENI konu açma. Aşağıdaki konuya mesaj olarak yaz. Bilen ve yardım etmek olursa zaten sana cevap verir. Aksi halde forumda onlarca işe yaramaz, kafasına göre açılmış bir konu yığını olur ki, bunu kimse izin vermez :saygilar:
Teşekkürler ,Kumanda bugün gelecek 9 kanallı almadığıma pişman olmam inşallah.O konuyu kullanırım ,diğer arkadaşa da yararı olur bu konuda.