Merhabalar :)

mehmet123

Her uçuı ilk uçuıtur...
Merhaba herkese;
Ben Mehmet
İstanbul'dan katıldım aranıza
Öğrenciyim
19 yaşındayım
Uçak ve helikopter ile ilgileniyorum
Daha önce trex 450 kullandım.
Forumu modelci bir abimden duydum
Kullandığım model mikro helikopter v911
Teşekkür ederim. :saygilar:

Mehmet bey, hoşgeldiniz aramıza. Trex 450 kullandığınıza göre tecrübesiz sayılmazsınız. İyi eğlenceler

FERDİ İKİZ' Alıntı:
Mehmet bey, hoşgeldiniz aramıza. Trex 450 kullandığınıza göre tecrübesiz sayılmazsınız. İyi eğlenceler

Teşekkür ederim Ferdi Bey.Yani helikopter tecrübem var , sizler kadar değil tabi.Teknik olarak hiç bir şey bilmiyorum diyebilirim gerçi ama güzel uçuruyordum :)

Mehmet hoşgeldin , demek 450 uçurduğuna göre , tecrübe cidden iyi olmalı...Sen yine bizim teknik konuları oku , evde de simülatör çalışıyorsundur zaten , o zaman bu hobiyi daha bilinçli ve rahatça ilerletme imkanın olur... :)...Keyifli forumlar...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mehmet hoşgeldin , demek 450 uçurduğuna göre , tecrübe cidden iyi olmalı...Sen yine bizim teknik konuları oku , evde de simülatör çalışıyorsundur zaten , o zaman bu hobiyi daha bilinçli ve rahatça ilerletme imkanın olur... :)...Keyifli forumlar...

Teşekkürler sizlerede iyi forumlar Hakan bey.Yalnız şuan 450 yok elimde yani helikopter olarak sadece v911 var.Tehlikeli yalnız büyük helikopterler hemde çok ben de şimdi uçaklara merak saldım bu konuda gelişmek istiyorum. :saygilar:

Tekrar Hosgeldin Mehmet :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tekrar hoşbulduk mehmet bey :):saygilar:

Hogeldin mehmet keyifli forumlar :saygilar: