Micro 130 mm FPV Quad Toplayalım ( Evde FPV Keyfi )

İbrahim ÜNAL' Alıntı:
Selamlar benim de elimde turnigy 700 tlv fpv kamera var. bunu uçağın üzerine monte edip havadan kayıt yapmak istiyorum(görüntü aktarmadan) bu kamera ile bunu yapmam mümkünmüdür acaba. Kameranın linkini aşağıda paylaşıyorum.

Hocam biraz geç cevap vermiş oldum ama Dvr cihazları ile bu kameradan kayıt alabilirsin hocam eachine ProDvr uygun kullanışlı bir alet tavsiye ederim konusu var forumda.

thor cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu FPV olayı çok kaşıntı yapmaya başladı bende :D Heliye ilave bu işe de mi girsem acaba ;D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Şu FPV olayı çok kaşıntı yapmaya başladı bende :D Heliye ilave bu işe de mi girsem acaba ;D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şafak , Fpv işi derya deniz , azcık ucundan girersen , sonra derinlere falan gitmeye kalkarsın , seni kurtaramayız ona göre... ;D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Şafak , Fpv işi derya deniz , azcık ucundan girersen , sonra derinlere falan gitmeye kalkarsın , seni kurtaramayız ona göre... ;D

Biz büyük sözü dinleriz abi :) Şimdilik askıda kalsın ozaman :)

İyi geceler flysky 6i kumandam var micro quad için hangi kontrol kartı kullanmaliyim

tugay kekec' Alıntı:
İyi geceler flysky 6i kumandam var micro quad için hangi kontrol kartı kullanmaliyim

Sanıyorum şu alıcıyı alarak ve ilave uçuş kontrolcüsü (ppm desteği olan) alarak sistemi toplayabilirsiniz.

Merhabalar. Bende 2000mw boscam verici ve rc305 alıcı var. Anten olarak ne önerirsiniz? Hedeflediğim menzil 800-900 metre. Şimdiden teşekkürler :RCKolik:

eray buğur' Alıntı:
Merhabalar. Bende 2000mw boscam verici ve rc305 alıcı var. Anten olarak ne önerirsiniz? Hedeflediğim menzil 800-900 metre. Şimdiden teşekkürler :RCKolik:
sorunuzun yanıtı malesef bu bölümde değil. buradaki konu micro modellerde fpv ile ilgili.

Cevaba gelirsek tabiki çubuk antenler yerine cloverleaf yaprak antenler istediğiniz mesafeye rahatça çıkmanızı sağlayacaktır.

tugay kekec' Alıntı:

Micro quad kontrolcü için linkteki ürünü kullanabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/item/1pcs-SP-Racing-F3-EVO-V2-0-Brush-Flight-Controller-Control-Indoor-Coreless/32771068819.html

6 adede kadar Fırçalı motor desteklemektedir. PPM ibus sbus girişleri mevcuttur.