Microsoft Flight Sim. Steam'de % 60 Indirim

FERDİ İKİZ

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu sabah eposta ile öğrendim. Microsoft Flight Simulator 3 Nisan'a kadar 40 liradan 15,60 liraya düşmüş, % 60 indirimde yani. Almak için indirimi bekleyen, pusuya yatan varsa haberi
olsun :lollol:

Microsoft hala sim satıyor mu? FSX mi bu?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ara simülatör konusuna çok derin daldım. Lockheed Martin FSX'ten sonrasını Microsoft'tan devralmış ve Prepar3D adı altında geliştirip pazarlıyor. Profesyonel eğitimlerde de kullanılabilen bu simülatörü kişisel kullanım için de edinmek mümkün. Dört çekirdek işlemci, 4 GB hafızalı ekran kartı ve 64 bit Windows gibi makul sistem gereksinimleri var.
Ayrıca...
Flight simülatörlerin şahı XPlane... XPlane 11 çıktı. İnanılmaz grafikler var. Ancak sistem gereksinimleri korkunç. Full detayla kullanabilmek için 8 çekirdek 4 GHz işlemci, 32 GB RAM ve 8 GB RAM'li ekran kartı istiyor.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bu ara simülatör konusuna çok derin daldım. Lockheed Martin FSX'ten sonrasını Microsoft'tan devralmış ve Prepar3D adı altında geliştirip pazarlıyor. Profesyonel eğitimlerde de kullanılabilen bu simülatörü kişisel kullanım için de edinmek mümkün. Dört çekirdek işlemci, 4 GB hafızalı ekran kartı ve 64 bit Windows gibi makul sistem gereksinimleri var.
Ayrıca...
Flight simülatörlerin şahı XPlane... XPlane 11 çıktı. İnanılmaz grafikler var. Ancak sistem gereksinimleri korkunç. Full detayla kullanabilmek için 8 çekirdek 4 GHz işlemci, 32 GB RAM ve 8 GB RAM'li ekran kartı istiyor.

Bu bilgisayarın fiyatına ultralight uçak alınır be abi. :yuppi:

İndirime düşen simülatör bu

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Linki bu ama mobil versiyon mu bilmiyorum

Fsx i steam den aldiğiniz zaman mp ve modlarda sikinti çikabiliyor, büyzden herkes fsx i korsan kullanir

Default fsx bir yerden sonra sıkıcı olabiliyor.
Fligth sim serisinde asıl konu yüklenecek eklentiler yani Add-on lardır.
arazi,şehir,ve meydanların güncel olması gereklidir. ve tabii uçacağınız hava araçlarının gerçekçi olması için uçak helikopter vs de ayrı olarak yüklemeniz tavsiye edilir.
Steam dan orijinal alınması sanal hava meydanlarına bağlanıp Online uçuş esnasında fayda sağlayacaktır elbette. Microsoft un FSX için iki update paketi mevcut sanırım ama update sadece takılmalar ve uyumluluk için hazırlanmış. Add on paketleri ayrıca satın almak gerekli.