Mini Quadrolar için Hangi Kontrol Kartı : Naza, KK 2.1, CC3D, Acro naze 32

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Salih az daha bekle. Naze32 kartı geldi. Kurulumunu anlatacağım. Sonrasında da CC3D gelecek. O zaman daha şeffaf olacak herşey.

yaşasınnnn %p

Nesimi abi videoları merakla beklemekteyim. Takibimdesiniz. Hayranınız gibi bişey oldum bu arada. Biri sizi gözetliyor :lollol: o ben olabilirim yalnız. :laugh: ;D

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Salih az daha bekle. Naze32 kartı geldi. Kurulumunu anlatacağım. Sonrasında da CC3D gelecek. O zaman daha şeffaf olacak herşey.
Desenize onumuzdeki gunlerde Quadrolarin onlenemez yukselisi devam edecek :thumbup: :bravo: :RCKolik:

Arkadaslar isin boyutu degisti. Gelen modeli tamamen bastan toplamam gerekiyor. Yani birden fazla video olacak. Kurulumun tamamini bir kac video ile anlatmaya calisacagim. Bakalim becerebilecek miyim? :)

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Arkadaslar isin boyutu degisti. Gelen modeli tamamen bastan toplamam gerekiyor. Yani birden fazla video olacak. Kurulumun tamamini bir kac video ile anlatmaya calisacagim. Bakalim becerebilecek miyim? :)

SM-N900 cihazımdan gönderildi
Bence super bir kaynak olacak :RCKolik:

atropatanzoks' Alıntı:
Mini CC3D openpilot son surum ucus testi, sadece gyro ile uctum disarida video cekemedim esclerden birinin programlamasinda bi sikinti olmus hoverda akim kesildi cakildi:) gelecek pervaneleri bekliyorum...

Merhabalar,

Öncelikli olarak, açacağınız bir tanışma konusu ile biz sizi tanısak nasıl olur ? Üye olurken size gönderilmiş olan özel mesajı okuyabilir ya da şu konuyu inceleyip gereğini yapabilirsiniz:

Ayrıca forumumuzda "Nickname"den ziyade isim kullanmaya özen gösteriyoruz. En azından isminizi yazabilirseniz, size hitap edecek arkadaşlar sıkıntı çekmeyecektir.