Multiplayer Simülatör Kullanımı

İlgi Alanı
Uçak
Merhaba,
Aktif olarak Real Flight G7 ve Phoenix RC 5.5 sürümleriyle çalışıyorum. İkisinin de multiplayer kısmı var ancak crack kullandığım için girebileceğimi sanmıyorum, lisanslı sürüm olsa bile online multiplayer uçanlar gecikmelerden dolayı çok kötü olduğunu söylüyorlar. Aynı cihaza iki farklı simülatör kumandası bağlayarak aynı anda iki hava aracı kullanma şansımız var mı? Multiplayer kullanan varsa (aynı veya farklı cihazdan) önerilerini/fikirlerini alabilir miyim?
Teşekkürler.:saygilar:

Son düzenleme:
Benimkisi de crack'li ama bende Multiplayer açık...

Benimkisi de crack'li ama bende Multiplayer açık...
Sanırım bende de açık ama girmeye çalıştığımda hiç beceremedim. Yarın tekrar deneyeyim. Teşekkürler. :saygilar:
Ben simülatörlerden söz edilirken "oynamak" fiilinin kullanıldığını duyunca, yanıtı bilsem bile cevap yazasım gelmiyor açıkçası.
Haklısınız, ben de elimden geldiğince dikkat ederdim ancak günlük hayatta multiplayer kelimesini hep oyunlarla kullandığım için gözümden kaçmış. Mesajı hemen düzenledim, kusura bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Ben aerofly rc7 ve rc8 kullanıyorum onlarda da multiplayer açık. Ayrıca aeroflylarda ayni anda 2 model kullanilabiliyor ekranı ortadan ikiye bölüyor 2. Bir kumanda takarak 2. Modelide kontroledebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Aerofly RC8'i çok yakında almayı düşünüyordum. Öğrendiğim iyi oldu. Ancak Deniz Bey'in dediği gibi crackli de olsa multiplayer'a girilebiliyormuş. Sorunsuz bir şekilde bağlanıp kullandım. Önerileri için herkese teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Aerofly RC8'i çok yakında almayı düşünüyordum. Öğrendiğim iyi oldu. Ancak Deniz Bey'in dediği gibi crackli de olsa multiplayer'a girilebiliyormuş. Sorunsuz bir şekilde bağlanıp kullandım. Önerileri için herkese teşekkürler.
Aerofly serisi steam de yer aldığı için bir çok crackli oyun sitesinde bulunuyor. Almadan önce bence cracklisinu bir deneyin diğer simulatorlere göre sistemi daha çok zorluyor özellikle tamamı 3d modellenmiş haritalarda bazı bilgisayarlarda kasabiliyor

Aerofly serisi steam de yer aldığı için bir çok crackli oyun sitesinde bulunuyor. Almadan önce bence cracklisinu bir deneyin diğer simulatorlere göre sistemi daha çok zorluyor özellikle tamamı 3d modellenmiş haritalarda bazı bilgisayarlarda kasabiliyor
Bir yorumda grafiklerinin çok iyi olmasına karşın düşük ekran kartlarında da optimize çalıştığını okudum ama almadan önce deneme fikri mantıklı. Anladığım kadarıyla usb'li herhangi bir simülatör kumandası (THK kumandası veya FlySky SM600 gibi) ile kullanabiliyoruz. Doğru mudur?

Bir yorumda grafiklerinin çok iyi olmasına karşın düşük ekran kartlarında da optimize çalıştığını okudum ama almadan önce deneme fikri mantıklı. Anladığım kadarıyla usb'li herhangi bir simülatör kumandası (THK kumandası veya FlySky SM600 gibi) ile kullanabiliyoruz. Doğru mudur?
Realfligh lar gibi kumanda zorunluluğu yok ister playstation tarzı bir kumanda olsun ister sim kumandası olsun isterse kumanda olmasın mouse ve klavye ile de kullanılabiliyor