Öğrencilerim için model Uçak Çizimi Aranıyor

Ramazan Bülbül

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba,

Öğretmenlik yaptığım ağaç işleri endüstri mühendisliği bölümünde okulunda öğrencilerin havacılık konusunda ilgilerini artırabilmek için, model uçakların nasıl yapıldığının bütün aşamalarını anlatabilmek adına, herhangi bir amatör model uçağın, kesime hazır çizimlerine ihtiyacımız bulunmaktadır. Ahşap kasalı bir model olması tercihimizdir. Ücreti karşılığında bu konuda bize yardımcı olabilecek kimse var mıdır ?

İyi Çalışmalar.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Uçakcı abi ve kardeşlerimiz daha detaylı yönlendirme yapacaklardır. Bence uçuşu kolay olan ve kendisini ispatlamış şu Trainer model ile işe başlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Imalat haricinde vakit buldukça şu uçaklar ile ilgili teknik konulara mutlaka inceleyeyin derim. Böylece teknik bilgi eksikliğinizi de yavaş yavaş hallebilirsiniz.

Yaptıktan sonra bir de uçurma konusu var. Bunun için imalat sürecinde bolca simulatör çalışmanızı öneririm. Simulator ile ilgili her türlü detay için :

Simulatör linklerini özelden mesaj olarak gönderiyorum. Kolay gelsin. :saygilar:

Uçakcı abi ve kardeşlerimiz daha detaylı yönlendirme yapacaklardır. Bence uçuşu kolay olan ve kendisini ispatlamış şu Trainer model ile işe başlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Imalat haricinde vakit buldukça şu uçaklar ile ilgili teknik konulara mutlaka inceleyeyin derim. Böylece teknik bilgi eksikliğinizi de yavaş yavaş hallebilirsiniz.

Yaptıktan sonra bir de uçurma konusu var. Bunun için imalat sürecinde bolca simulatör çalışmanızı öneririm. Simulator ile ilgili her türlü detay için :

Simulatör linklerini özelden mesaj olarak gönderiyorum. Kolay gelsin. :saygilar:
Çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari