Ordu bulusmasi :)

Ynt: Ordu bulusmasi :)

http://www.youtube.com/watch?v=Y6JWRKtyrxI&app=desktop

Bu ucustan 10 sn sonra heli yerde keske video bitmeseydi :(

safak bozdag' Alıntı:
Bu ucustan 10 sn sonra heli yerde keske video bitmeseydi :(
Videodan anladığım kadarı ile kafa devrinde bir sıkıntı yok. Eğer öyle olsa kuyruk tutmayacagini düşünüyorum. Gerçi idle-up açma anında olsa guzel olurdu. Bu arada Extra bir ses daha var, ama modelden mı cevreden mı, normal mı degil mı tam anlamadım....

Neyse tekrar gecmis olsun. Her sekilde en ucuz atlatilmis bir kırım olmuş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: Yeni kusum align t-rex 600e flb pro

Mehmet abi o videoda idle up hep acikti zaten :) ileride is makineleri calisiyor o olabilir bi daha dinliyim bi modeli ucmadan once kuyruk kacmasi trothle stigini tam yukari yaptigimda motor devri dusuyor ve o zaman hafif yapiyor pal aci degerim +13 -13 bu arada tarot kesinlikle 3gx ten daha cok sevdim ve daha kolay bilmiyorum ama artik herkeze tarot oger oldum :)

Ynt: Ynt: Yeni kusum align t-rex 600e flb pro

safak bozdag' Alıntı:
Mehmet abi o videoda idle up hep acikti zaten :) ileride is makineleri calisiyor o olabilir bi daha dinliyim bi modeli ucmadan once kuyruk kacmasi trothle stigini tam yukari yaptigimda motor devri dusuyor ve o zaman hafif yapiyor pal aci degerim +13 -13 bu arada tarot kesinlikle 3gx ten daha cok sevdim ve daha kolay bilmiyorum ama artik herkeze tarot oger oldum :)
+13-13 çok ekstrem bir Limit. Ve modeli bakması bu yüzünden olabilir. Açılarını - 12+12 yapıp bide Governor ünü aktif edersen daha istediğin gibi bir uçuş yapabilirsin. Tabi pillerin de kaliteli olması lazım.

Ynt: Ynt: Yeni kusum align t-rex 600e flb pro

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
+13-13 çok ekstrem bir Limit. Ve modeli bakması bu yüzünden olabilir. Açılarını - 12+12 yapıp bide Governor ünü aktif edersen daha istediğin gibi bir uçuş yapabilirsin. Tabi pillerin de kaliteli olması lazım.
Bravo Erhan, gerçekten de doğru söylüyorsun %p Şahsen gözümden kaçmış ;) Şafak bence Erhan abini dinle ve dediklerini mutlaka uygula :)

12 yapiyim tamam abim o yuzden mi bayiyor du tam gaz verdigimde heli ? Bu ucusta 12 yapilcak 500 gibi hesapladim 13 iyiydi 500 de bunda tabi sistem.farkli :) erhan abi governor ayarlari escnin yapili kumandadan governor mo du aktif etmek gerekiyormu spektrum ?

safak bozdag' Alıntı:
12 yapiyim tamam abim o yuzden mi bayiyor du tam gaz verdigimde heli ? Bu ucusta 12 yapilcak 500 gibi hesapladim 13 iyiydi 500 de bunda tabi sistem.farkli :) erhan abi governor ayarlari escnin yapili kumandadan governor mo du aktif etmek gerekiyormu spektrum ?
Şafak büyük ihtimal unuttun galiba, 500 için bile 13 fazla. Hatırlarsan Yozgatta Türker abin 12 olarak ayarlamıştı ;)

Ynt: Ynt: Ordu bulusmasi :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şafak büyük ihtimal unuttun galiba, 500 için bile 13 fazla. Hatırlarsan Yozgatta Türker abin 12 olarak ayarlamıştı ;)
Mehmet abi hatirlamazmiyim.hepsi tek tek aklimda su an kendi basima ayar yapip ucabiliyorsam hepsi turker abi sayesindedir bu iyiligini unutmicam onunda sizlerinde :) rckolik ailem benim ...