özkan t

fergan

Yeni Uye
Adı : özkan
Soyadı : temiz
Nereden : corum
Mesleği : öğretmen
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : heli ya da uçak henüz bilmiyorum
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: tecrübem yok
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : araştırmalarım sonucunda izlediğim bi videonun üzerinde forum adresine denk geldim
Kullandığım Model(ler) :

arkadaşlar herkese merhaba.
uzun zamandır ilgimi çeken bi konuydu model uçaklar.sadece videolara bakıyodum araştırma yapıp karşıma çıkan şeyleri okuyodum.artık harekete geçme zamanının geldiğini düşündüm...son bi kaç gündür daha yoğun bi şekilde bilgi amaçlı geziniyorum.foruma denk geldim.gayet güzel bilgiler var.yeni başlayanlar için aydınlatıcı bilgiler çokk...emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. kafamda deli sorularrr:laugh: ama önce biraz daha geziniyimm daha sonra sizlerden yardım isteyeceğim.sağlıcakla kalınnnnn

özkan t

Hoşgeldiniz Özkan Bey,

Umarım forumumuzdaki bilgiler sizin için faydalı olur. :RCKolik:

Keyifli forumlar. :saygilar:

özkan t

Özkan Bey , aramıza hoşgeldiniz , forumun tadını çıkarın , konuları fırsat buldukça okuyun , eminim size çok faydası olacaktır , hem heli hem uçak için , gerekli tüm başlangıç bilgileri ve bazı ileri seviye konular da mevcut.Siz ileri seviyelere fazla takılmadan , en kısası bir simülasyon kumandası edinip , hem simülasyon çalışın hem o zamana kadar kararınız da olgunlaşmış olur. :saygilar:

özkan t

Aramıza ve forumumuza hosgeldiniz Ozkan Bey :RCKolik:

Mevcut paylaşımları okuyup, inceledikten sonra hala net olmayan hususlarda her zaman yardımcı olmaya çalışırız. Şimdiden yeni hobiniz hayırlı olsun :)

özkan t

hoş buldukkk çok kıymetliii hobidaşlarımmmm :halay: :halay: :halay: :halay: :yuppi:

YNT:) özkan t

Merhaba Özkan bey, :)

Foruma ve aramıza hoşgeldiniz %p

Keyifli forumlar dilerim :saygilar: