Quad icin öneriler

Sudenur Sevinç

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Ben 10.sınıf öğrencisiyim ve teknofeste katıldım drone projemiz var ama nasıl bir drone alacağımız hakkında fikrimiz yok

Bu drone gövdesini almayı düşündük şimdi bizim drone yapmak için nelere ihtiyacım var
Önerdiğiniz ürünleri de yazar mısınız

Kontrol Kartınız
Yok
Model Sınıfı
Yok
Motor, Pervane ve ESC
Yok
Kumanda Alıcı ve Verici
Yok
Extra Ekipman
Yok
Drone daha güzel tabirle quad. Motorları olur. o motorların sürücüleri yani esc olur. Alıcı verici olur vs.

Merak ediyorum; siz mi istediniz bu projeye katılmayı? Yoksa öğretmen sen sen sen katılacaksınız mı dedi?

Drone daha güzel tabirle quad. Motorları olur. o motorların sürücüleri yani esc olur. Alıcı verici olur vs.

Merak ediyorum; siz mi istediniz bu projeye katılmayı? Yoksa öğretmen sen sen sen katılacaksınız mı dedi?
Ben istedim ama drone yapacağımızı bilmiyordum ve kabul edileceğini de

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Forumda quadlar ile alakalı bol bol bilgi var. Konu hakkında fikir sahibi olabilmek için bol bol okumanızı tavsiye ederim. Okumadan sorduğunuz sorulara cevap almanız zor. Nereyi okuyayım diyorsanız buradan başlayın

Öncelikle konu başlığında yer alan DRONE kelimesi QUAD olarak değiştirilmiştir @Sudenur Sevinç

Sizin gibi sadece yarışma amaçlı ile bu hobiye başlayan ve aramıza katılan arkadaşlar İçin hazırladığımız şöyle bir konumuz var.

Bu drone gövdesini almayı düşündük şimdi bizim drone yapmak için nelere ihtiyacım var

Önerdiğiniz ürünleri de yazar mısınız
Vakit ayırıp şu temel konulara bakabilirsiniz. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi