Satılık Quadcopter Yarı Monte Ve Parçalari Hiç Kullanilmamiş, lipo pil, şarj aleti, vs hepsi Hobiyi Birakiyorum çok uyguna satilik parçalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlgi Alanı
Hepsi
Arkadaşlar/ Abilerim Ablalarım Ben Furkan Güzel 2016 yılında multi copter toplama girişimim oldu ve başarısız oldum aşağıdaki tüm malzemelerin hepsi toptan satiliktir hiçbir problemleri yoktur ve hiç kullanılmamıştır başarısız olmamın sebebi naze32 ile alakalı bir problem yaşadığım için klasik programlarken motorların kontrolsüzce dönmesine neden olan gıcık problemi biliyorsunuzdur ha bilmiyorsanız internetten "naze32 rev6a missing diode" yazabilirsiniz zaten o problemden sonra hobiden soğudum ve o zamandan beri bu parçalar yatıyor resimlerde görünen herşey 800tl ye satılıktır fiyatı gayet uygun tuttuğumu düşünüyorum ha bu arada parasını vermeden önce ürünü elinizde en ince ayrıntısına kadar inceleyin sonra alin sattıktan sonra sorumluluk kabul etmiyorum lütfen tecrübeli arkadaşlar ve abilerimiz alsın acemilere satmak istemiyorum neden derseniz incelemicek sonra bir sıkıntı olunca direk bozuk şeyi sattın dicek hiç uğraşamam :)

İletişim: 0531 632 6856 (Sadece Whatsapp mesaj)
Arkadaşlar istanbulda üsküdar tarafinda oturuyorum arasira tuzlayada yolum düşüyor :)

Liste Şu
Aşağıdakilerin hepsinin fiyat: 400TL Nakit! (Banka Hesabım olmadığı için, Üniversite Öğrencisiyim ininal kartım var o bana yetiyor internetten alışveriş için o yüzden şu an bankaya falan gerek yok :) )

*UltraPower up650ac 150tl

*Rc simulator 17Tl

*10 Pairs Kingkong 5x4.5x3 5045 5 Inch 3-Blade Propeller 16TL

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Geri kalan 5 parçanin toplami 218 tl

*4pcs/lot Emax BLHeli Series 12A ESC (Orjinaldir Seri Numarasini Kendim kontrol ettim.)

*Emax MT2204 2300KV Brushless Motor (3 CW, 1 CCW ) Orjinaldir Seri Numarasini Kendim kontrol ettim.

*RD-210 210mm Carbon Fiber 4mm Arm Frame Kit for FPV (Bazi Kayıp Parçalar Olabilir Ama Fotolarda Gözuken Yedek parça kiti almiştim ordan toparlayabilirsiniz diye düşünüyorum)

*MATEK Mini Hub PDB XT60 Power Distribution Board for FPV

*gens ace 2200mah 3s lipo (Pilin durumu iyi Gibi ama biliyorsunuz pillerin sağ solu belli olmaz ki hele birde yatanlarin o yüzden pilin fiyatini 800tl nin içine katmadim :) Not: storage mode aldim fotoda düşük gözukuyor ama şu an tekrar storage mode şarji yapiyorum ve durum 3.80, 3.80, 3.70)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...