RadioLink AT10 Kaza ile biçimlendirme ve Upgrade Sorunu

Xx2xX

...
Öncelikle iyi akşamlar.

RadioLink AT10 cihazı elime yeni geçti ve yanındaki usb portundan bilgisayara bağladım(Meraktan :embarras: ) ve bilgisayarımda yüklü olan bir program yüzünden yanlışlıkla cihazı biçimlendirdim.

Şuanda kumandanın iki ışığıda aynı anda yanıp aynı anda sönüyor şu linkteki güncellemeyi denedim ama kumanda tepki vermiyor ve o videoda adamın kumandasındaki ışıklar sırayla yanıyor bende durum çok farklı galiba ne yapmamı önerirsiniz. ( )

Not:Biçimlendirmeden önce cihazda sorun yoktu. :'(

Şimdiden değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

RadioLink AT10 Kaza ile biçimlendirme

Doğuş kardeşimizin paylaştığı şu GÜNCELLEME konusu soruna çözüm olabilir, bence bir deneyin ;)

Emre Bey bilgisayarınızda Win10 yüklü ise, kumanda hiç bir tepki vermiyormuş. Win10 da upgrade yapmaya çalışanlar sizin karşılaştığınız gibi durumla karşılaşmışlar, Windows'un daha eski bir sürümünde(Win7-8, Xp), upgrade dosyasını indirip denerseniz sorununuz çözülecektir diye düşünüyorum
Buyrun burada da youtube videosu:)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ekrem YEŞİL' Alıntı:
Emre Bey bilgisayarınızda Win10 yüklü ise, kumanda hiç bir tepki vermiyormuş. Win10 da upgrade yapmaya çalışanlar sizin karşılaştığınız gibi durumla karşılaşmışlar, Windows'un daha eski bir sürümünde(Win7-8, Xp), upgrade dosyasını indirip denerseniz sorununuz çözülecektir diye düşünüyorum
Buyrun burada da youtube videosu:)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle abilerim çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için Ekrem Abinin dediği gibi sorun windows dan kaynaklanıyormuş. Bende win8.1 vardı arkadaşın bilgisayarından attım(windows7) kumanda sorunsuz açıldı çok teşekkür ederim. Buna benzer sorun yaşayan arkadaşlara da bu konu umarım faydalı olur. İyi akşamlar.

Emre BÖLÜKBAŞI' Alıntı:
Öncelikle abilerim çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için Ekrem Abinin dediği gibi sorun windows dan kaynaklanıyormuş. Bende win8.1 vardı arkadaşın bilgisayarından attım(windows7) kumanda sorunsuz açıldı çok teşekkür ederim. Buna benzer sorun yaşayan arkadaşlara da bu konu umarım faydalı olur. İyi akşamlar.
Geri bildirim için teşekkürler Emre :thumbup: Ayrıca gözün de aydın sorunu çözmüşsün :)