Radiolink at10 kumandam gelmiş (:

Radiolink at10 kumandam gelmiş :)

Levent UYGUN' Alıntı:
Tamer kesinlikle AT-9S tavsiye ederim. Senelerce kullanırsın. :)
Levent abi öneriniz için teşekkür ederim. Gerçi Ercan abi bazı konulara değinmiş ama rica etsem AT9S önermenizin nedenini belirtir misiniz? Diğer arkadaşlara da yönlendirici olur hem.Selamlar. :)

Tamer Öztürk' Alıntı:
Levent abi öneriniz için teşekkür ederim. Gerçi Ercan abi bazı konulara değinmiş ama rica etsem AT9S önermenizin nedenini belirtir misiniz? Diğer arkadaşlara da yönlendirici olur hem.Selamlar. :)

AT9S çok çekici görünüyor doğrusu.

Tamer Öztürk' Alıntı:

Tamerciğim, AT-9 tam 3 yılını doldurdu hiç utandırmadı, AT-9S yaklaşık 6 aydır kullanımda ve hiç sıkıntısız, ayrıca açıkçası ben cihazın dış "janjanına" değil meslek icabı içindeki malzeme kalitesine bakıyorum, ki o da hani çok meşhur markalı bazı cihazlara kaba tabirle 10 basar. ;)

Ben ilk versiyon at9 u, iki seneden fazla kullandım, 700 sınıfı helikopterim de bile kullandım hiç üzmedi, içiniz rahat olsun.

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki AT9 ve AT9S de ekran aydınlatmanın rengi siyah geliyor. AT10II deki gibi ayarlardan beyaz yapabiliyor muyuz?

Tamer Öztürk' Alıntı:
Peki AT9 ve AT9S de ekran aydınlatmanın rengi siyah geliyor. AT10II deki gibi ayarlardan beyaz yapabiliyor muyuz?

Tamer bu işi zaten AT9 un son dönemlerinde update edilen yazılımla yapıyorduk, 9S ise zaten yeni yazılım ile geliyor.
Yani evet sistem ayarları diye bir sekme var oradan yapılabiliyor. Bu arada, o yapılan update ile 9 serisi cihazlar artık 10 kanal olarak hizmet veriyor. :yuppi:
;)

AT9S radio user manual download:

Son düzenleme: