Radiolink AT10 ve AT10ii arasındaki fark nedir ?

Bende ilk defa bu hobiyle uğraşmaya başladım. Ve fiyat olarak ve ilerde de kullanabilmem açısından AT 10 II kumandayı aldım. Kuman’da özellik bakımından ve Kuman’ım açısından bence güzel. Sadece Kuman’da aldıktan sonra uzaklık arttırma modüllerini araştırırken FRSKY kumandaların tek modülle arkasına takılabilir olanı olduğunu fark ettim. AT 10 II Kuman’da da uzak mesafe kullanım için içini açıp anten yerlerinde küçük işlemler yapmak gerekli. Diğer taraftan AT 10 II Kuman’da nın FRSKY kumada kadar kullanımı fazla değil. Özelliklerini araştırırken zorlanılabilir. Bende yavaş yavaş çözüyorum. Güzel Kuman’da ama tanınmışlığı diğerine göre az. Acemi birisi olarak anlatıyorum bilgin olsun ;)

AT 9 alacaksan bence AT 10 II al. Kullanımı daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bazı videolarda AT 9 eksikliklerini AT 10 II de düzeltildiğini geçiyordu.

AT 9 alacaksan bence AT 10 II al. Kullanımı daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bazı videolarda AT 9 eksikliklerini AT 10 II de düzeltildiğini geçiyordu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bizim erişimimiz dahilindeki ve bu forumda son zamanlarda yapılan incelemelerdeki kumandaların hepsi başlangıç ve orta seviye için son derece uygundur. Mesafeler konusunda da kafanızı yormayın. Hepsi görme sınırlarını çok rahat kapsar. Bütçenize ve gözünüze en uygun olanını gönül rahatlığıyla alın ve kullanın. Bütçeniz 3000 TL civarı ve üzerine müsait olursa tekrar konuşuruz.

Son düzenleme: