RC HELİKOPTER

YUSUF5N

Yeni Uye
MERHABA ARKADAŞLAR;

ilk defa Rc deneyimim olacak bu konuda sizden acil yardımlarınıza ve deneyimlerinize ihtiyacım var. yeni başlayan biri olarak ilk etapta uygun bir model almak istiyorum. iki model beğendim hangisini alayım ? yada sizin almamı önereceğiniz bir model varsa linkini alabilir miyim.

görünüm ve fiyat olarak ikinci hoşuma gitti . sizlerinde önerisini alabilir miyim.

saygılar...

RC HELİKOPTER

Yusuf Bey,

Aşağıdaki konulara bir göz atmanızı tavsiye edeceğiz :)

RC HELİKOPTER

Teşekkürler Mehmet Bey;

tavsiyeleri dikkate aldım :) linklerdeki paylaşımları okudum, 6 ch uygun bir heli paylaşılmış almamı tavsiye eder misiniz?

RC HELİKOPTER

YUSUF BEŞEN' Alıntı:
Teşekkürler Mehmet Bey;

tavsiyeleri dikkate aldım :) linklerdeki paylaşımları okudum, 6 ch uygun bir heli paylaşılmış almamı tavsiye eder misiniz?

Zaten ben de aynı linki yukarıda vermiştim :D Özetle Yusuf Bey linkte vermiş olduğunuz V977 alabilirsiniz.

Ama konulardan da gördüğünüz üzere bu modeli diğer 4 kanal modellerde olduğu gibi hemen uçuramazsınız. Belli bir süre düzenli bir şekilde PC'de simulator çalışması yapmanız gerekecek :)

RC HELİKOPTER

Yusuf bey kesinlikle tavsiye ederiz. :) şuan yurt dışında bu fiyata geliyor. Erenhobi kampanya yapmış :D Kaçırmayın derim
Aynı heli bende ve forumda diğer arkadaşlarda mevcut, ister 4 ister 6 kanal kullanabilirsiniz.
Ev İçersinde kullanılacak bir heli değil, malesef denemenizi tavsiye etmiyorum ;)

RC HELİKOPTER

Teşekkürler mehmet bey;

ne yapalım bir süre simulator çalışırız boş vakitlerde. sonra uçurmaya başlarız. biraz sabır ve gayret gerekecek :)

RC HELİKOPTER

Kaan ÖZLER' Alıntı:
Yusuf bey kesinlikle tavsiye ederiz. :) şuan yurt dışında bu fiyata geliyor. Erenhobi kampanya yapmış :D Kaçırmayın derim
Aynı heli bende ve forumda diğer arkadaşlarda mevcut, ister 4 ister 6 kanal kullanabilirsiniz.
Ev İçersinde kullanılacak bir heli değil, malesef denemenizi tavsiye etmiyorum ;)

Teşekkürler Kaan Bey ;

az önce sipariş verdim. sanırım simulator için kurlum cd de veriyorlar. onunla biraz alıştırma yapıp sonra dış çevrede denemeye çıkarım. yalnız elime ulaştığında mecburen evde en azından çalışıyor mu diye bir denemem gerekecek. ürün sorunlu olup olmadığına gelir gelmez bakayım. sonra uçurmaya başlarız inşallah.

RC HELİKOPTER

sim + V977 %p Şuan bende öyle çalışıyorum. inş ilerleyen zamanlarda trex 500 ile ilk hover denemelerine başlarım.

Bu başlıkta v977 ile ilgili her bilgi mevcut denemeden önce muhakkak bak derim :)

RC HELİKOPTER

teşekkür ederim kaan bey hemen başlıkların içeriklerini inceleyeyim.