RC uçak model önerisi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 13878
  • Başlangıç tarihi
  • 915
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 13878

Guest
Elimde iki sunnysky x2212 motor ve 5000 mah 3s Li-po var. En az 20 dakika uçacak bir RC uçak modeli arıyorum. Yavaş uçabilir, hedefim olabilidigince havada kalması. Ne oneririsiniz? Teşekkürler.

Elimde iki sunnysky x2212 motor ve 5000 mah 3s Li-po var. En az 20 dakika uçacak bir RC uçak modeli arıyorum. Yavaş uçabilir, hedefim olabilidigince havada kalması. Ne oneririsiniz? Teşekkürler.
Herhangi bir trainer modeli ile deneyebilirsin ama o pil ağırlığında ne kadar süre havada kalır onu buradan söylemek kolay değil, ayrıca 20 dk az bir süre değil insana 1 saat gibi gelir, konsantrasyon için bana uzun geldi illaki yorulur dur bir ineyim birazdan devam edeyim dersin.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Herhangi bir trainer modeli ile deneyebilirsin ama o pil ağırlığında ne kadar süre havada kalır onu buradan söylemek kolay değil, ayrıca 20 dk az bir süre değil insana 1 saat gibi gelir, konsantrasyon için bana uzun geldi illaki yorulur dur bir ineyim birazdan devam edeyim dersin.
Pixhawk ile uçmayı düşünüyorum. Amacım dahili bir mini bilgisayar ile görevleri yerine getirmek. yük bırakma gibi.. Kendimi yazilimsal olarak geliştirmek amacıyla. Internette mini talon ile karşılaştım. bunu 2212 motorla veya modifiye ederek kanatlarda 2 motor ile uçabilir miyim?

mini talon uygun degilse bana baz alabilecegim kanat , govde, kuyruk yonlerinden ne onerirsiniz.

Pixhawk ile uçmayı düşünüyorum. Amacım dahili bir mini bilgisayar ile görevleri yerine getirmek. yük bırakma gibi.. Kendimi yazilimsal olarak geliştirmek amacıyla.
Bu sorduğun sorular HOBI HARICI Uçuş kapsamına giriyor canım kardeşim ve ne yazık ki aldığımız karara göre bu konularda destek veremiyoruz.

Bu yüzden konuyu kilitliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...