RCWare RX2SIM Wireless Multi-Sim Adaptor 

Selcuk Koyu' Alıntı:
keyfe bak ya helal olsun size %p zenginliğin gözü kör olsun ;D
Aynen sana katılıyorum Selcuk :laugh: Adamların taktıkları Satellite cihazdan pahalı :lol: :lollol: Arkadaşlar bari HK'nın Klone Satellite taksaydınız :D

Mesut abi hayırlı olsun valla bende kendi kumandamı kullanayım diyoru ama kumandaya kıyamadığım için hiç bu işe gimiyorum :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen sana katılıyorum Selcuk :laugh: Adamların taktıkları Satellite cihazdan pahalı :lol: :lollol: Arkadaşlar bari HK'nın Klone Satellite taksaydınız :D

Ahahaha ya çok güldüm mehmet abi :lol: :lol:

ismail abiyle mesut abi ürün alıpta konu açarsa böyle konu mındar olur :laugh: :laugh: :lollol: :lollol:

ikinize hayırlı olsun ürünün yazılım içeriği gayet başarılı gözüküyor ayriyetten yazılımdan gördüğüm kadarı ile piyasa da ki bir çok fbl üniteyi ek bir usb aparat gerekmeden bilgisayar baglantısı yapılabilir bu ürünle bence bi deneyip oanylayın

hayırlı olsun

Valla Mehmet abi Klon satallite almayı düşünmedik değil .Hobbyking ten geçen sefer alacaktım aslında vazgeçtim son anda.
Baktım ki zenginliğin gözü kör olacak vazgeçtimmmm. :lol: :lol: :lol: :lollol: :lollol: :lollol:

mustafa temuralay' Alıntı:
ismail abiyle mesut abi ürün alıpta konu açarsa böyle konu mındar olur :laugh: :laugh: :lollol: :lollol:

ikinize hayırlı olsun ürünün yazılım içeriği gayet başarılı gözüküyor ayriyetten yazılımdan gördüğüm kadarı ile piyasa da ki bir çok fbl üniteyi ek bir usb aparat gerekmeden bilgisayar baglantısı yapılabilir bu ürünle bence bi deneyip oanylayın

hayırlı olsun

Teşekkür Ederim Mustafa . Bir çok fbl yi destekliyor. Beni sadece satallite anten ile çalışması cezbetti.o yüzden aldım valla.

Recep Şurgun' Alıntı:
Mesut abi hayırlı olsun valla bende kendi kumandamı kullanayım diyoru ama kumandaya kıyamadığım için hiç bu işe gimiyorum :lollol:

Ahahaha ya çok güldüm mehmet abi :lol: :lol:

Teşekkür ederim Recep.Valla bende öyle diyordum ama THK simulatör kumandasının stick hareketleri sert geldi bana .Ayrıca tv de simulator keyfi de bir başka onu da söylimm.

Mesut Sert' Alıntı:
...Baktım ki zenginliğin gözü kör olacak vazgeçtimmmm. :lol: :lol: :lol: :lollol: :lollol: :lollol:
Bakma size takılıyorum ama ben de sizden farklı değilim :lol: :lollol: . Bugün ben de son kurduğum YENI Simulasyon sisteminin detaylarını paylaşayım inşallah :)

Bakma size takılıyorum ama ben de sizden farklı değilim :lol: :lollol: . Bugün ben de son kurduğum YENI Simulasyon sisteminin detaylarını paylaşayım inşallah :)

OOOOOO.Mehmet abi hayırlı olsun şimdiden. Merakla bekliyoruzz...

Sen de harikasın Mehmet abi[emoji6]