RTF Quad Tavsiyesi

İlgi Alanı
Hiçbiri
Rckolik ailesi oncelikle hepinize iyi gunler diliyorum. Bir arkadasimin "Drone almak istiyorum ama hangi drone'u alacagimi bilmiyorum." seklindeki yardim cagrisi uzerine buraya yazma karari aldim. Kendisi ilk kez drone alacak ve ucuracak, ayni zamanda oturdugu evin guzel bir golet manzarasi oldugu icin kamerali olmasini istiyor (dugunlerde cekim yapan bir drone'dan heveslenmisti).

Bu dedigim sartlari saglayan (amator icin uygun ve kamerali bir drone) ayni zamanda cok da pahali olmayan bir drone ariyoruz. Vereceginiz her turlu bilgi ve tavsiye icin simdiden tesekkur ediyorum. Herkese iyi gunler, iyi calismalar. ??

Merhaba Hüseyin Bey,

Öncelikle bizler forum ortamında pek “Drone” ve “Droner” kelimelerini kullanmayı sevmiyoruz. Sebebini ise şu yazıda bulabilirsin.

Diğer taraftan arkadaşınız gibi bu Drone olayına heves eden o kadar çok kişi oldu ki, sonunda tüm dünyada uygulanan ve modelci seviyesinde bu işe gönül veren bizleri de etkileyen şu YASAL Zorunluluklar çıktı.

Bence arkadaşınıza söyleyin bu işten uzak dursun. Hepi topu 1 saat çekim sonrası köşede atıl şekilde duracak bir drone almaya hiç gerek yok.

Yok illa alacağım diyorsa da mutlaka yasal zorunluluklar ve sorumluluklar hakkında bilgilendirin lütfen.

NOT: Bu arada konu başlığı değiştirilmiş ve olması gereken bölüme taşınmıştır.

Merhaba Hüseyin Bey,

Öncelikle bizler forum ortamında pek “Drone” ve “Droner” kelimelerini kullanmayı sevmiyoruz. Sebebini ise şu yazıda bulabilirsin.

Diğer taraftan arkadaşınız gibi bu Drone olayına heves eden o kadar çok kişi oldu ki, sonunda tüm dünyada uygulanan ve modelci seviyesinde bu işe gönül veren bizleri de etkileyen şu YASAL Zorunluluklar çıktı.

Bence arkadaşınıza söyleyin bu işten uzak dursun. Hepi topu 1 saat çekim sonrası köşede atıl şekilde duracak bir drone almaya hiç gerek yok.

Yok illa alacağım diyorsa da mutlaka yasal zorunluluklar ve sorumluluklar hakkında bilgilendirin lütfen.

NOT: Bu arada konu başlığı değiştirilmiş ve olması gereken bölüme taşınmıştır.
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Mehmet Bey. İyi günler.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
[US$89.99]MJX B8 Pro Bugs 8 Pro 5.8G FPV Brushless With C5830 Camera Racer Drone Quadcopter RTF RC Drones from Toys Hobbies and Robot on banggood.com