Safak Bozdag

SafakB

Çalışkan Uye
Merhaba oncelikle ben safak barmanlik yapiyorum ankarada model isini 6 yildir yapiyorum genelde arac kullaniyorum hava araclarini denedim ama olmadi align 450 ile imtihanim 11sn surdu ve diyer hava araclari ile ucagindan tutun planor kolay dedilerini bile denedim sonradan hava araci kullanmama karari aldim taki v911 cikana kadar yaklasik 6 aydir v911 ucuruyorum flaypaddle degistirdim disarida ucurma falan artik kirimsiz stabil istedigim yere gonderebiliyorum dusuncesiyle align 500 aldim ama kumandasini sonradan walkera aldim ve heliyi bir turlu ayarlayamiyorum birakin ucurmayi xd neyse arkadaslar cok sanssizim bu konuda ankarada ikamet eden arkadaslar yardim ederse cok sevinirim veya diyer illerden arkadaslar bilgi verirse herkeze iyi eglenceler forumunuz cok guzel .

Safak Bozdag

Şafak bey aramıza hoşgeldiniz.

Bence siz walkera kumandadan bir şekilde kurtulup sizi yolda bırakmayacak ayarları hakkında daha kolay videolara forumlara ulaşabileceğiniz bir kumanda edinin.Bu hobide en önemli ekipman kumandadır modeller kolay değişir ama kumanda demirbaştır.

Keyifli forumlar dilerim. %p

Safak Bozdag

hoşgeldiniz :) walkera kumandanız nedir ben yardımcı olabilirim sanırım.

Safak Bozdag

Hosbulduk arkadaslar kumandam walkera wk-2602 2,4 fazla maddiyat ayiramadim kumandaya simdilik bununla kullanip ilerde kumanda almayi dusunuyorum helinin uzerinde 3g modul gyro sistemi var ismi buydu sanirim

Safak Bozdag

safak bozdag' Alıntı:
Hosbulduk arkadaslar kumandam walkera wk-2602 2,4 fazla maddiyat ayiramadim kumandaya simdilik bununla kullanip ilerde kumanda almayi dusunuyorum helinin uzerinde 3g modul gyro sistemi var ismi buydu sanirim
uçar uçmasına ama nasıl ayarlatırız nasıl ayarlarsınız bilmiyorum :D

Safak Bozdag

Ankarada tanidiginiz bu isi yapan insanlar varmi ben kimseyi tanimiyorum hem ucurmak hem ayarlamak icin kumandayi bi turlu taktim motor calisiyor diyetleride ekten sekten calisiyo ama cozemedim sikica tutup gaza bastim havayi terse veriyo ben 3g sisteminden supeleniyorum :)

Safak Bozdag

Hosgeldiniz Safak bey. Şayet 500 oncesi 6 kanal heli tecrübeniz yok ise, mutlaka simulator çalısmasına başlayın .

Buluşmalar bölümünde Ankara Heliport kısmı var, koordinatlar ile beraber. Gerçi eski heliciler de pek aktif değillermis ama vaktiniz oldugunda uğramanızı tavsiye ederim.

Diğer taraftan arkadaşların da dediği gibi mutlaka kumandanızı değiştirin. Zira kumanda bu isin demirbaşı

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Safak Bozdag

safak bozdag' Alıntı:
Ankarada tanidiginiz bu isi yapan insanlar varmi ben kimseyi tanimiyorum hem ucurmak hem ayarlamak icin kumandayi bi turlu taktim motor calisiyor diyetleride ekten sekten calisiyo ama cozemedim sikica tutup gaza bastim havayi terse veriyo ben 3g sisteminden supeleniyorum :)
Ankarada birini bulamazsanız yollarsanız ben çözerim :)

Safak Bozdag

yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım artık forumumuzdan ogrenmeye calıscam ısın ınceliklerini ankarada sanırım fazla olmuyor bulusma falan ankara kısmında cok secenek yok ınsanın kocelı ızmır ıstanbulda olası gelıyo :) ankaraya bulusmaya gelirseniz beklerim :) herkeze ıyı ucuslar banada kırımsız gunler :(

similasyon şart :)