[Satılık]: 1550 tl sıfır trex 700 n dfc3gx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gökhanrc

A.Ş.K HELİ :)
SATIŞ İPTAL EDİLMİŞTİR.

fiyat dip yapmıştır 1550 tl bu fiyata bu modeli toplayın hediye edecegim tamamen ihtiyaçtan dolayıdır....bu fiyata buModel inanin bulunmaz modelsıfırdır uçuş yapılmamıştır .alacak olan arkadas inanin sifir model sahibi olacaktir.yani ucus yapma yedek kullansan ve bu modeldeki parcalari almaya kalksan benim gibi 4000 tl uzerinde cebinden para cikar ...paller rjx...servolar 1258 ...gaz servosu 1257...kuyruk servosu 1290 ...regulator gryphon extreme...tıny booster...alıng alıcı pili... 3gx mevcuttur ... Motor 91hzr egzos o.s power boost ( motor sıfır değildir durumu çok çok iyidir hiç bir sorun yoktur cemil hocadan alinmistir kendi helisinden sokmustur acip sorabilirsiniz 10 numara 5 yildiz) evet dediğim gibi model kurulumu ve ayarları bilen bilir deniz kardesim tarafindan yapılmıştır uçuş yapmamıştır alan arkadaş ayarlarını kontrol eder kendı ayarlarını yapıp gökyüzü ile tanıştırır.model bana 4000tl ye malolmuştur... İstediğim fiyat 1550 tl

fotoğraf gönderebilir misin lütfen, ister buraya yükle ister mail at lütfen bana yildizdo@yahoo.com

:saygilar: arkadaşlar merhabalar, fiat çok iyi rakam ,yalnız insanlar para verecekleri ürünü görmek ister,incelemek ister ,resim eklerseniz çok daha iyi olur,
iyi satışlar dilerim. :-\

ResimLer

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Servolar

Son kez bir daha güncel diyelim ...

Satış iptal edilişmistir .ilgilenlere tesekkurler

Hayırlısı olsun Gökhan Bey. :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...