[Satılık]:Align 500 Elektronik :DS 510M, YEP 80A ESC, RCM-BL500 MX ve 500M Motor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Elimde uzun süredir fazladan duran bazı 500 heli elektroniklerini satmaya karar verdim.

DS510M Digital Servo : 2 Adet : 125 TL / Adet
Sıfır - Hiç Kullanılmamıştır
Yurtdışı Fiyatı: $ 63 + Kargo
Yedek Kitten çıkan servolardır. Orjinali plastik dişli olup, metal dişliler yanında verilmektedir. Sadece servolardan birisinin kasasında küçük bir çizik bulunmaktadır.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Align 500M Brushless Motor (1600KV) RCM-BL500M : 110 TL / Adet 1 Adet - SATILMIŞTIR
Çok az kullanılmış olup, sıfır paketi açılmamış şekilde rulman ve motor shaft verilecektir. Değiştirilmesi halinde motorun gerçek anlamda sıfırdan farkı kalmayacaktır.

Align 500MX Brushless Motor (1600KV) RCM-BL500MX : 175 TL / Adet 1 Adet SATILMIŞTIR
Sıfır - Kapalı Paket
Yurtdışı Fiyatı: $ 95 + Kargo

YEP 80A (2~6S) SBEC Brushless Speed Controller- ESC : 105 TL / Adet 1 Adet SATILMIŞTIR
Sıfır - Kapalı Paket
Yurtdışı Fiyatı: $ 45 + Kargo

[Satılık]:Align 500 Elektronik :DS 510M, YEP 80A ESC, RCM-BL500 MX ve 500M Motor

merhabalar mehmet bey, trex 600 espmde 100 amp align esc var fakat zaman zaman motora gönderdiği elektriği kesintiye uğratmakta,bu yüzden ona güvenemiyorum,sizin esc 600 helime olur tahmin ediyorum,yinede size sormadan almak istemem,ne dersiniz?saygılarımla,

Bence 80A Kucuk gelecektir Adnan bey.

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Motorların her ikisi de Satılmıştır. RCM-BL500MX ve RCM-BL500M

mehmet bey merhaba o mavi servonun metal dislileri kac adet var elinizde 3 adet lazım bana ?

safak bozdag' Alıntı:
mehmet bey merhaba o mavi servonun metal dislileri kac adet var elinizde 3 adet lazım bana ?
Şafak elimde ne yazık ki 2 adet var ve dün Serkan bu servoları almak istediğini yazmıştım. Az önce aradım kendisine ulaşamadım. Eğer o almayacak olursa, yarın konuşabiliriz ;)

tamam mehmet abi 2 tane sını metal biri plastık olsa olurmu servoların abim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...