[Satılık]: Align TREX 450 Pro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
500 sınıfı helilerimden birisini DFC çevirdikten sonra uzun süredir uçmadım "Align TREX 450 Pro" modelimi satmaya karar verdim.

Cyclic servolar hariç tüm parçaları Align olup, tamamen orjinaldır ve görselliği arttırıcı upgrade yapılmıştır.
Kafa kısmında kullanıma bağlı küçük boya çizikleri mevcuttur.

Üzerindeki donamım şu şekildedir :

- Align 325D Karbon Pal
- Power HD Digital gear servo 16g/4.6kg/.16sec (Cyclic Servo)
- DS520 Digital servo (Kuyruk Servosu)
- GP780 Gyro (Kesinlikle problemsiz ve düzgün çalışıyor)
- 450MX Brushless Motor(3400KV) - Yeni seri ana motor olup, yeni değiştirilmiştir.
- RCE-BL35P 35A Brushless ESC

FIYAT : 500 TL (Sanal pazar üzerinden %5 komisyon ilavesi ile taksitli satış yapılabilir)

NOT: İsteyene Cyclic servosu olarak sıfır kutusunda hiç açılmamış 3 adet "Align DS415M Digital Servo HSD41501" da verebilirim (+ 150 TL karşılığında)

NOT: Kargo alıcıya ait olup, uçar vaziyette havada teslim etmek tercihimdir.

Helikopterin yanında ücretsiz olarak aşağıdaki yedek parçalar verilecektir.
Bazıları kullanılmış ama problemsiz, bazılarında ise kullanıma engel olmayacak küçük kusurlar olabilir. Ama dediğim gibi bunlar zaten ücrete dahil olmayıp, alacak arkadaşın işine yarama imkanı olan şeylerdir.

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Ekli dosyalar

• 1_IMG_8188.JPG
    1_IMG_8188.JPG
    61.8 KB · Görülme: 200
  • 2_IMG_8184.JPG
    2_IMG_8184.JPG
    82.8 KB · Görülme: 197
  • 3_IMG_8185.JPG
    3_IMG_8185.JPG
    58.6 KB · Görülme: 198
  • 4_IMG_8186.JPG
    4_IMG_8186.JPG
    87.1 KB · Görülme: 197
  • IMG_8200.JPG
    IMG_8200.JPG
    76.2 KB · Görülme: 196

Mehmet abi yedek parçaları alan arkadaşa yanında vericem demişsin ama aradan bi kaçamak yapıp bazı parçaları isteme şansım olur mu :)

ogulcan acar' Alıntı:
Mehmet abi yedek parçaları alan arkadaşa yanında vericem demişsin ama aradan bi kaçamak yapıp bazı parçaları isteme şansım olur mu :)
Şimdilik paketi bozmayalım ki, satışın cazibesi kaçmasın ;) Aslında epey sıfır yedek verdi elimde ama ilan açmadan hepsi gitti ne yazık ki :embarras:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şimdilik paketi bozmayalım ki, satışın cazibesi kaçmasın ;) Aslında epey sıfır yedek verdi elimde ama ilan açmadan hepsi gitti ne yazık ki :embarras:

tamam abi cazibeyi bozmadım ozaman satıştan vaz geçersen falan talibim diyim ozman

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
500 sınıfı helilerimden birisini DFC çevirdikten sonra uzun süredir uçmadım "Align TREX 450 Pro" modelimi satmaya karar verdim....

mehmet ilk olarak soylemek isterimki sizin elinizde yapilmish bir heliyi satin almak isterdim.resimdeki yedekleri veriyomusunuz üzerinde?valla elimde olan tüm paramı sarf etmeye hazırım yeterki benim heli merakım ölmesin))indirim olucakmı ben alsam?bide satış nasıl yapılıcak?yaniki parayı nasıl yatırıcam size?bu konuları pm-de konuşsak olurmu?

subhi taghiyev' Alıntı:
mehmet ilk olarak soylemek isterimki sizin elinizde yapilmish bir heliyi satin almak isterdim.resimdeki yedekleri veriyomusunuz üzerinde?valla elimde olan tüm paramı sarf etmeye hazırım yeterki benim heli merakım ölmesin))indirim olucakmı ben alsam?bide satış nasıl yapılıcak?yaniki parayı nasıl yatırıcam size?bu konuları pm-de konuşsak olurmu?
Subhi bey bu alsaniz bile ayarli gelmeyecek ki size. Farkli kumanda oldugu icin sizin yeniden sifirdan ayarlamaniz lazim. Kaldi ki elnizde zaten Heli var ve bundan farkli bir model. Yani parcalari birbirine uymaz.

Kaldi ki benim bunu size kargo ile gonderdim hem fiziki acidan risk (gumruk, tasimada hasar..) hem de kargosu pahali olacaktir.

Bu nedenle buna vereceginiz parayi bence elinizdeki Sport model icin yedek olarak harcayin. Bu helinin yedekleri kullanilmis ve hediye. Ayrica senin modele de uymayacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...