[Satılık]: ArtTech ASK 21 Glider

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nesimi Sakmak

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Evet arkadaşlar planörüm satılıktır. Modellerimi küçültmeye çalışıyorum. Mikro dünyası zevkli geldi. Evde de yer açmam gerekiyor. Planör ve üzerinde yaptığım değişikliklerle ilgili konu aşağıdaki linktedir. Konu içerisinde uçuş videoları da mevcut.

Modelin son hali ve satılacak ekipman da aşağıdaki gibidir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Planörü çok önce almıştım. Bir kırım sonrası gövde kullanılamaz hale gelmişti. Gövdeyi ayrı bulamadığım için aynı kitten ikinci bir tane aldım. Daha önceki kitin kanatları ve yatay stabilizesi sağlam olarak duruyor. Yeni gövdeye bazı değişiklikler yapmıştım. Yukarıdaki konu içerisinde mevcut. Model üzerindeki ekipman listesi aşağıdaki gibidir.

Motor - Emax 2215
ESC - HK Redbrick 20 A
Servo - 4 adet Turnigy TG-9E
Ubec - Hobbywing 6V 3A

Yeni başlamak isteyenler için güzel bir modeldir. Eksiği kumanda, alıcı ve pildir. 3S 2200 Mah pille 20 dakika üzeri motor açık uçuşlarım vardır. Modelin kanat açıklığı 2 metredir. Gövde 1.4 metre civarı olması lazım. Kesin hatırlamıyorum. Model büyük olduğu için kargo sorun olacaktır. Sağlam bir şekilde kargolamayı garanti edemediğim için elden teslim etmek tercihimdir. Manisa veya İzmir'de elden teslim edebilirim.

Fotolardakilerin tamamı için istediğim fiyat 350 TL dir. Küçük bir pazarlık söz konusu olabilir. Diğer kitten kalan bütün yedek parçaları da vereceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...