[Satılık]: Djı F450 Qadcopter Frame Motor Esc V.s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iscender

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Daha öncesinde forumdan satın aldığın quadcopter frame ve motorlardır.:)
toplamaya fırsat bulamadığımdan satılıktır.

frame yanında görünen 20cm carbon iniş ayakları frame yanında hediyedir.:)

frame orjinal djı markadır kozmetik durumu sıfır ayarındadır.:)

motorlar RC Tımer BC- 2212/13 1000 KV temizdir.

esc'leri hk'dan almıştım 30A'dir 5 adettir biri yedektir.:)

hepsine zafer abi tarafından simonk yazılım yüklenmiştir. ayrıca motor connektorleri tarafımdan direk esc üzerine lehimlenmiştir. yedek ve ana esc dışındakiler diğer 3 adedi opto esc'ye çevrilmiştir yani 2 adedi bec çıkışlıdır. bu sebepten dış kaplaması sökülmüş gerekli tadilat yapılmış tekrar heat shring ile kaplanmıştır fakat hiç kullanılmamış sıfırdır.

tüm parçalar kusursuz çalışmaktadır.

foruma her zaman giremiyorum telefon ile iletişim kurunuz 533 342 48 65

maliyetine satıyorum pazarlık yoktur kargo alıcıya aittir. 250.00TL

Hobbyking KK2.0 Multi-rotor LCD Flight Control Board kontrol kartı 80TL

10x4.5 plastik pervaneler hk markadır 2 set kırmızı, 2 set sarı, 1 set siyah toplam 5 set'tir 60TL.

10 cm servo ara kablosu 10 adet 15TL

esc link

!!!!!!!!!!!!Frame motorlar escler 1 set sarı ve siyah pervane satılmıştır diğerleri günceldir.!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son fiyat ne olur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kontrol, kartı, pervaneler ve ara kablo ile her şey dahil 405 TL öyle mi İskender Bey? Ben de bir 450 toplamayı düşünüyorum açıkçası, ama montajını ve ayarlarını kesinlikle yapamam. Bu kafamı karıştırıyor...

Isa Sarı' Alıntı:
Kontrol, kartı, pervaneler ve ara kablo ile her şey dahil 405 TL öyle mi İskender Bey? Ben de bir 450 toplamayı düşünüyorum açıkçası, ama montajını ve ayarlarını kesinlikle yapamam. Bu kafamı karıştırıyor...

evet bana olan maliyetine satıyorum hatta esc connektorleri v.s de saymadım bende pek bilgi sahibi değilim forumdan yardım almayı düşünüyorum ama ugraşamayacağım bu aralar ;)

Keşke Ankara'da olsaydınız İskender Bey. Görerek almayı seviyorum bu tür şeyleri. Yanlış anlamayın, ama kargo şirketlerine vs. de güvenmiyorum, bir parçası kırılsa, bir işe yaramaz ondan sonra. Vaktiniz varsa Ankara'ya gelin hem tanışmış oluruz hem de alışveriş yaparız diyeceğim, ama bilmiyorum nasıl olur :)

Isa Sarı' Alıntı:
Keşke Ankara'da olsaydınız İskender Bey. Görerek almayı seviyorum bu tür şeyleri. Yanlış anlamayın, ama kargo şirketlerine vs. de güvenmiyorum, bir parçası kırılsa, bir işe yaramaz ondan sonra. Vaktiniz varsa Ankara'ya gelin hem tanışmış oluruz hem de alışveriş yaparız diyeceğim, ama bilmiyorum nasıl olur :)

İsa bey satıcı alıcının ayağına gitmez, alıcı satıcıya gider ;)

Mesut AKIN' Alıntı:
İsa bey satıcı alıcının ayağına gitmez, alıcı satıcıya gider ;)

Dediğiniz doğru Mesut Bey :) O halde benim Istanbul'a gitmem lazım :)

Isa Sarı' Alıntı:

bir quad için şehirler arası yol katedmeye değmez bence modelcilik yapacaksanız taa hongkong dan kargo ile parça almaya alıştırın kendinizi bizde alıyoruz hk v.s bilimum sitelerden sorunlu çıkanlarda oluyor şans işi tamamen

bu modelin parçalarında hiçbir kusur yoktur tabiki uçurmadım ama hepsini tektek denedim kusursuz çalışıyor. %p

İskender bey quad'a ihtiyacım yok, yalnız bu hobide yeni biri olarak aylardır yaptığım forum sayfalarındaki araştırmalarda bir çok kez yorumlarınızdan (elektronik, akımlar, kablolar, konnektörler vs.) çok şey öğrendim. Zannımca bu işlerin piri olduğunuzu düşündüğümden yaptığınız ayarlarda hiç bir sıkıntı yoktur, bütün parçalar çalışıyordur. Bu iletiyi de verdiğiniz faydalı bilgiler için bir teşekür olarak kabul edin lütfen.. :saygilar:

enginber' Alıntı:
İskender bey quad'a ihtiyacım yok, yalnız bu hobide yeni biri olarak aylardır yaptığım forum sayfalarındaki araştırmalarda bir çok kez yorumlarınızdan (elektronik, akımlar, kablolar, konnektörler vs.) çok şey öğrendim. Zannımca bu işlerin piri olduğunuzu düşündüğümden yaptığınız ayarlarda hiç bir sıkıntı yoktur, bütün parçalar çalışıyordur. Bu iletiyi de verdiğiniz faydalı bilgiler için bir teşekür olarak kabul edin lütfen.. :saygilar:

fotolarda göründüğü hali kadar toplanmıştır ve esc ler simonk yazılım yüklenmek için söküldüğünde kablo fazlalığından kurtulmak için motor connektorlerini direk esc üzerine lehimledim zaten quad için üretilen esclerde böyle teşekkürler.

Frame motorlar escler 1 set sarı ve siyah pervane satılmıştır diğerleri günceldir. :saygilar:

İskender abi kontrol kartı ile servo kabloları son ne olur bide yanınızda satılık konnektör var varmı quad toplucam elimde hiç malzeme yok ve kontrol kartına yazılım attınizmı yoksa geldiği gibimi duruyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...