[Satılık]: naze 32 kontrol kartı full versiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tayip demir

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
İyi günler abilerim 1 hafta falan önce ilker abide aldığım naze 32 kontrol kartını özel nedenlerden dolayı satıyorum kart geldigi gibidir diğer malzemeleri esc, kit, motor hiç bir parça daha almadığım dan dolayı acil nakit lazım oldu yoksa satmazdım karta hiç dokunmadığım için aldığım fiyata vericem ilker abiden 130 tl aldım aynı fiyattan almak isteyen olursa iletisime geçebilir
tel:05447257322
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

naze 32 kontrol kartı full versiyon

Kart test edilmiş ve kusursuzdur. Almak isteyen gönül rahatlığı ile alabilir. Bu arada Nesimi bey istemişti ama kılpayı kaçırmıştı belki almak ister.

naze 32 kontrol kartı full versiyon

Abicim çok sevinerek almıştım şimdide bu konuyu çok üzülerek açtım son anda bi sıkıntı oldu bu kararı almayi çok düşündüm ama bundan başka çözüm bulamadım

Ynt: [Satılık]: naze 32 kontrol kartı full versiyon

Ben hala almak istiyorum ama sizede bahsetmistim ay ortasini beklemem gerekiyor ve maalesef sadece kredi karti ile alabilirim.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Abi ay ortası 15 imi kastrdiyorsun anlamadım kredi kartı ile daha önce satışım olmadı hep havale ile oldu ama sen alıcam dersen onu hallederiz bi şekilde bide ayin 5 ine kadar satmam lazım ozamana kadar alıcam dersen senin için saklarim kartı

Ynt: [Satılık]: naze 32 kontrol kartı full versiyon

tayip demir' Alıntı:
Abi ay ortası 15 imi kastrdiyorsun anlamadım kredi kartı ile daha önce satışım olmadı hep havale ile oldu ama sen alıcam dersen onu hallederiz bi şekilde bide ayin 5 ine kadar satmam lazım ozamana kadar alıcam dersen senin için saklarim kartı
Tayip su an elimde cc3d var zaten. Bu karti ikinci frame icin dusunuyordum. Yani acil ihtiyacim yok. Ayin 15 inden once zaten alamam. Sen benim icin bekleme. Alici cikarsa degerlendir. Ay ortasindan sonra hala duruyorsa ve hala satmayi dusunursen konusuruz.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Satış kapanmıştır konu kitlenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...