[Satılık]: Skyartec Cessna 182 Full Set Hafif Sorunlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatiherdem22

Rock Forever
SATILMIŞTIR.
Arkadaşlar Merhaba,

2 Ay Önce Kadıköy Promodelden Aldığım Model Uçak Setimi İstanbul Şartlarındaki Uçuş İmkasızlıklarından Dolayı Satıyorum
Set İçindeki Parçalarını Uzun Uzun Açıklamıyorum Linkinden Bakabilirsiniz.
Nettende Araştırabilirsiniz Set İçeriğini Ve Fiyatlarını.
3 Sefer Uçmayı Denedim 3'ünüde Beceremedim Bu Yüzden Kit'te Ufak Halledilebilir Sorunlar Var Videoda Anlattım Ve Gösterdim Detaylı Bakabilirsiniz Zaten.

Anladım ki İstanbul Şartlarında Helikopter En Uygunu , Uçaktan Bana Yar Olmaz Dedim Heliye Geçmeye Karar Verdim.
Setin İçeriğini Ve Durumunu Video Ve Fotoğraflardan İnceleyebilirsiniz.
İstanbul İçi Gelip Görülebilir Elden Teslim Yapılabilir , Şehir Dışına Kargolayabilirim.

Foto Ve Videodaki Gördüğünü Her şeyi Ne Var Ne Yok Vereceğim ilk Aldığımda Seti 500 TL'ye Almıştım Uçmadan Yaptığım Modifiyelerde Cabası (Bullet Bağlantı , Daha İyi Esc ve Servo Değişimleri) Onlarıda Eklersek Aldığımdan Daha Değerli Bir Rakam Oluyor.

Bu Arada Hiç Uçmayı Beceremeden Modifiye Yapan Biri Olarakta Tarihe Geçmiş Olabilirim :) Ama Geliştirmeye Uğraşmanın Bile Değeri Başkaymış...
İşi Bilen Dostlar Fiyatın Ne kadar Uygun Bıraktığımı Yazarsa Alacak Arkadaşlar Yönlenmiş Olur. Ve İlanın Alacılara Ulaşması İçin Haberdar Etme Paylaşma Konularında Desteğinizi Bekliyorum Netice Çevrenizde Bana Göre Daha Çok Modelci Vardır Cevaplar Ve Yönlendirme Göreceğimden Şüphe Yok Şimdiden Sağolun :RCKolik: Ailesi :)

[size=12pt]Heli Teklifine Açığım İstediğim Fiyat Hızlı Satılması İçin 300 TL.
Telefondan İstediğiniz Zaman Ulaşınız : 05424661726

[/size]

VİDEO;
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

FOTOLAR
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Forumdan Okan Abi Az Önce Geldi Teslim Aldı Satılmıştır Arşive Kaldırılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...