[Satılık]: T-Rex 450 PRO DFC & K-Bar + BOL YEDEK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
SATILMIŞTIR.
Herkese hayırlı satışlar :saygilar:
Malesef üzülerek bu ilanı açmak zorunda kaldım. İlk göz ağrım , kendi emeklerim ve Şafağın desteğiyle topladığım ilk helikopterimi ne yazık ki satmak zorunda kaldım. :(
Satmamın tek sebebi , 700 modelime pil ve şarj aleti alabilmek için şaka ama gerçek :lollol:
Üzülerek söylüyorum ki hiç satasım yok , ama şartlar böyle gerektirdi hayırlısı olsun %p
NOT: İletişim bilgileri ve fiyat fotoğrafların altındadır.

Biraz modeli incelersek ;
Model T-Rex 450 PRO ''Flybarless'' V2 3GX olarak geçiyor. DFC model değildi. DFC'den bir önce çıkan flybarless modeli olarak geçiyor.
Ben modeli DFC'ye çevirdim. Çevirme sebebim , Flybarless rotorun ana şaftı Türkiye de bulunmaması ve görüntü olarak DFC'nin daha güzel durmasından kaynaklıdır.
DFC ve Flybarless rotorun ana şaft uzunlukları farklıdır. Ana şaft satın alırken buna dikkat etmenizi öneririm bilmeyenler için %p
Kit ile birlikte 3GX FBL ünite vardı , ancak ben 3GX'den memnun olmadım. 3GX ve FBL rotoru diğer 450 modelime takıp geçen ay sattım.
Haliyle üniteyi gönderince Koala K-bar aldım. Kullandığım , kurması basit en güzel FBL ünitedir kendisi. Performansıda çok iyi. Kullanmanızı tavsiye ederim.
Model 1 kere kırım geçirmiştir. O da topladıktan sonra ilk gün Trabzonda buluşmaya gittiğimiz de , kumanda elektrik kesti ve olduğu gibi yere düştü 3-4 metre yükseklikten. (Kumanda FlySky'dı)
Kuyruk borusu , paller ve anaşaftı değişti. Geriye kalanlar orjinal. Değişen parçalarda elbette orjinal Align parçalar.
Helikopterde 1 gram problem yoktur. Bu zamana kadar ki yapılan tüm uçuşların videoları , fotoğrafları hem youtube'da hem de telefonumda kayıtlıdır. Şafak Bozdağ'da bunlara birebir şahittir ;D
Model ile birlikte bol bol yedek verilecektir. Bu kadar yedek nerden geldi derseniz bende bilmiyorum :lollol: (Elektronik ve rotor olsa 2. helikopteri toplarsınız)
Yedek listesini yazmayacağım , fotoğraflarda hepsi gözüküyor. Orjinal kutusu ve diğer modelimden kalan canopy ile birlikte toplam 2 canopy göndereceğim. Açı ölçer de hediyemdir.
Sormak istediklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz , istediğiniz kadar fotoğraf video atabilirim.
En başta da belirttiğim gibi satmamın tek sebebi bir an önce 700 sınıfı modelime pil ve şarj aleti almak!!!! :)

NOT: Modelin iniş takımına , yerden yüksek durup kuyruk pallerinin yere sürtmemesi için , eğitim ayaklıklarının toplarını koydum. Kabul biraz çirkin oldu ama hem yumuşak iniş için hem de yükseklik için gayet işe yarıyor ;D (Sökülebilir)
FOTOĞRAFLAR ;
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

VIDEO ;
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Model ile ilgili olumlu olumsuz herşeyi yazdım. Yine sormak istedikleriniz olursa arayabilir , yada whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.
Bu modeli alan kişiye tavsiyem , gözümü doyursun derse sadece yeni bir canopy alması yeter. Almayadabilir kendi zevkine kalmış ;)

İLETİŞİM : 0533 697 01 40 - Doğukan Ocak
FİYAT : 650 TL -> Detayları telefonda konuşuruz.

[Satılık]: T-Rex 450 PRO DFC & K-Bar + BOL YEDEK

Bazı yedek parçalar , Mustafa Çoban abime satılmıştır.
Fotoğrafları akşam güncelleyeceğim.
Yedeklerin bazıları satıldığı için fiyat düşmüştür :saygilar:

Model İzmirden Cüneyt abiye satılmıştır. :saygilar:
Kendisi de forumumuza yeni katıldı onuda bu işe bulaştırdık ne yazık ki :laugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...