[Satılık]: Trex 450 Pro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogulcanacar

Tecrübeli Uye
Arkadaşlar 2 ay önce yine forumdan aldığım herseyıyle orjınal 450 Pro tourq tubeli bütün elektroniği align olan trex 450 Pro mu satıyorum. Malum acemiliğimin çoğunu bu heliyle attım ve kırım kaçınılmaz oldu şuan bi problemi yok uçar vaziyettedir farkında olmadan bi çantada yedek toplamışım onlar için ayrı bi ilan açtım

heli satılana kadar yedekler satışta heli satılınca kalan bütün yedekleride yanında vereceğim benim gibi yeni öğrenmeye başlicak olan arkadaşlar düşünebilir sök tak iyi bi eğitim aracı oldu benim için.

Yanında;

3 adet 2200mh gens çok az kullanılmış pil

6 adet kanopi

FIYAT: 500TL

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Trex 450

Fiyat belirtmemissin Ogulcan :) Bir de modelini belirtirsen mesela Pro, Sport, kayisli.. almayı düşünenlere bilgi vermiş oluruz.

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Trex 450

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Fiyat belirtmemissin Ogulcan :) Bir de modelini belirtirsen mesela Pro, Sport, kayisli.. almayı düşünenlere bilgi vermiş oluruz.

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Abi fiyatı özell,kle belirtmedim çünkü yedeklerden ne kalıcak ne gidicek belli değil ona göre alıcı çıkarsa o gun kalan yedeklere göre bi fiyat biçeriz dedim.

model konusunu da atlamışım acemilik olsa gerek düzeltiyorum hemen :)

hocam yedekler olmadan bir fiyat yazsanız iyi olur aslında...daha sonra ustune yedekleri eklersiniz ne kalırsa..teşekkürler..

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
hocam yedekler olmadan bir fiyat yazsanız iyi olur aslında...daha sonra ustune yedekleri eklersiniz ne kalırsa..teşekkürler..

Fiyat eklenmistir erinc bey

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Guncell..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...