Selam- Ömer Çelebi

pasa06

Uye
herkese selamlar, yaklaşık bir yıldır rc modellerle uğraşmaktayım İzmirde ikamet etmekteyken Ankara'ya tayin oldum. Esas ilgi alanım uçaklardır, bunun yanında helikopter, buggy araçlarla da ilgilenmekteyim.Uçaklar konusunda tecrübelenmek benzinli modellere terfi etmek niyetindeyim. Şu an elite 46, phoenix tucanu, phoenix tiger gibi modellerle uçuyorum 2 zamanlı ve 4 zamanlı motorlar knusunda az da olsa bilgi sahibiyim benzin motorlu uçaklar konusunda tecrübelerinizden yararlanmak isterim

Slm

Hosgeldin Ömer,

Öncelikle keyifli forumlar %p Bu arada kuşlardan duyduğum kadarı :laugh: ile yakın bir zamanda 2 ve 4 zamanlı motorlar hakkında video anlatımlı bir konu serisi yayınlanacakmış ;)

Kesinlikle yakın takipte olmanı tavsiye ederim.

Selam- Ömer Çelebi

Ömer Bey aramıza hoşgeldiniz,

Eminim forumumuzun bilgi sahibi üyeleri size ellerinden geldiğince yardımcı olacaklardır.
Keyifli forumlar :saygilar:

Selam- Ömer Çelebi

Türker Akgün' Alıntı:

Eminim forumumuzun bilgi sahibi üyeleri size ellerinden geldiğince yardımcı olacaklardır.
hoşbulduk Mehmet bey teşekkür ederim bu işe başladığımdan beri elimden geldiğince öğrenmeye çalışıyorum, takip edeceğimden emin olabilirsiniz
Türker Akgün' Alıntı:

Hoşbulduk Türker bey, teşekkür ederim.