Selam

innsofheaven

Yeni Uye
Adı : Gökhan
Soyadı : Aykanat
Nereden : İstanbul
Mesleği : Cnc Programcısı
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Heli,Uçak
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Yok
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Arkadaş
Kullandığım Model(ler) : Yok

Selamlar herkese.Helikopter ve uçaklara merak duymaya başladım.İsmim Gökhan 26 yaşında Cnc programcısıyım.Herkese iyi forumlar.

Selam

Hoşgeldiniz, Gökhan bey. İşte size naçizane model tavsiyem. İkiside ucuz, ama kesinlikle tatmnin edici.

banggood.com/WLtoys-V977-Power-Star-X1-6CH-2_4G-Flybarless-RC-Helicopter-p-914247.html

Selam

Aramiza hosgeldiniz Gokhan bey. Madem modelcilik konusunda yenisiniz o Zaman su konu tam size gore ;)

Model konusunda acele etmedem tum Ana kaynak konulari okumanizi ve hemen bir sim kumandasi alarak simulasyon calismalarina baslamanizi oneririz :RCKolik:

Selam

Gökhan bey hosgeldiniz :thumbup: Mehmet abimizin dedigi gibi model konusunda kesinlikle acele etmeyin forum icerisindeki ana konular cidden bende siddetle okumanizi tavsiye ediyorum sim kumandasi almak hem pilotajinizi hemde hangi tur modelin size daha uygun oldugunu bilmenizde yardimci olacagini düşünüyorum :RCKolik:

Selam

Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar %p Haftasonu link attığınız konulara göz atıcam.Model seçmekte acele etmeye gerek yok dediğiniz gibi teşekkürler.